„Ryto“ krepšininkams nepavyko iškovoti pergalės Berlyne

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

68850

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro „Top 16“ etapo ketvirtojo turo rungtynėse E grupėje antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose 85:87 (27:25, 30:14, 13:27, 15:21) pralaimėjo Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipai su Roku Giedraičiu.

Svečiai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 57:39, o trečiojo kėlinio pradžioje - 62:43, tačiau aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 21:5 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų 64:67, o paskutinio ketvirčio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai 74:70. Likus žaisti 3 min. Berlyno klubas buvo priekyje 82:77, bet, likus 28 sek., Lietuvos vicečempionai išsiveržė į priekį 85:64. Pergalę aikštės šeimininkams išplėšė trys taiklūs Martino Hermannssono baudų metimai paskutinę sekundę. „Ryto“ žaidėjo D. J. Seeley metimas su sirena buvo netaiklus.

Vilniaus komandai (1 pergalė/3 pralaimėjimai) 16 taškų pelnė Eimantas Bendžius, 14 - D. J. Seeley, po 12 - Rokas Stipčevičius ir Arciomas Parachouskis (8 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose R. Giedraitis per 28 min. pelnė 16 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 4/6, baudos 2/2), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Alba“ (3/1) ekipoje 25 taškus surinko M. Hermannssonas, 10 taškų pridėjo Nielsas Giffey.

Prieš savaitę namuose vilniečiai pralaimėjo varžovams iš Berlyno po pratęsimo 86:94.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais sausio 30 dieną išvykoje su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) ekipa.