„Ryto“ krepšininkai pranoko varžovus iš Turino

Vilnius

Vilniaus „Ryto“ rungtynės su Turino „Fiat“. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

57703

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro ketvirtojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda namuose 86:79 (22:12, 22:22, 16:19, 26:26) įveikė Turino „Fiat“ (Italija) krepšininkus.

Jau po pirmųjų 10 žaidimo minučių vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą 22:12. Prieš ilgąją pertrauką „Rytas“ pirmavo 44:34, o po trijų kėlinių - 60:53. Likus žaisti 1 min. 15 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (77:80), bet aikštės šeimininkams pavyko šiek tiek nutolti ir išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Rytui“ (2 pergalės/2 pralaimėjimai) Dominique'as Suttonas (11 atk. kam.) pelnė 20 taškų, Deividas Sirvydis, Manny Harrisas, Dennisas Seeley, Martynas Echodas ir Evaldas Kairys pridėjo po 10 taškų.

Turino ekipai (0/4) 20 taškų pelnė Tony Carras, 19 - Tyshawnas Tayloras, 12 - Jamesas McAdoo.

Kitas rungtynės „Rytas“ žais spalio 31 dieną svečiuose su Baro „Mornar“ (Juodkalnija) ekipa.