„Ryto“ krepšininkai iškovojo pergalę Juodkalnijoje

pixabay.com nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

58665

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro penktojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose 92:69 (26:23, 23:26, 22:8, 21:12) nugalėjo Baro „Mornar“ (Juodkalnija) ekipą.

Dar trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo išsiveržę į priekį 55:53, bet tuomet „Rytas“ laimėjo atkarpą 16:0 ir įgijo 14 taškų persvarą (69:55). Ketvirtajame kėlinyje Vilniaus ekipa dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Rytui“ (3 pergalės/2 pralaimėjimai) po 13 taškų pelnė Martynas Echodas ir Mindaugas Girdžiūnas, po 12 - Dominique'as Suttonas ir Eimantas Bendžius, 11 - D. J. Seeley, 10 - Deividas Sirvydis.

„Mornar“ (1/4) komandoje 14 taškų surinko Bronsonas Koenigas, 11 - Strahinja Micovičius, po 10 - Urošas Lukovičius bei Nikola Rebičius.

Po pirmojo rato grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ (Rusija, 4/1) ekipa. Ją dar gali pasivyti Malagos „Unicaja“ (Ispanija, 2/2) komanda. Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) ir „Rytas“ dalinasi 3-4 pozicijas.

Kitas rungtynės „Rytas“ žais lapkričio 7 dieną išvykoje su „Unicaja“ ekipa.