Rygiškių Jono gimnazistai atšventė šimtadienį

crop_1200x900_dsc05024
Marijampolė
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Penktadienį Marijampolės kultūros centre rinkosi Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai, jų tėveliai, pedagogai bei svečiai, kurie minėjo 157-osios gimnazijos laidos šimtadienį. Abiturientus pasveikinti atvyko Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis.

Šimtadienis sutapo su pirmąja pavasario diena, tad dviejų švenčių proga abiturientus ir visus svečius pasveikino gimnazijos direktorius Vilhelmas Petkevičius, neleisdamas užmiršti, kad kartu su pirmaisiais saulės spinduliais neišvengiamai artėja ir pirmojo egzamino rytas, ir abiturientams priminė, jog viskas priklauso nuo jų žinių, norų ir nors šiek tiek sėkmės.

Abiturientus pasveikinti atvykęs Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis kreipėsi į gimnazistus, jų tėvelius ir mokytojus, linkėjo gerų rezultatų ir sėkmės abiturientų pasirinktam kelyje: „Abiturientai, linkiu jums viso ko geriausio, nes tik nuo jūsų ryžto ir darbo priklausys jūsų pasirinkto gyvenimo kelias, ir, tikiuosi, jog nepamiršite savo šaknų ir grįšite į Marijampolę jau kaip puikūs specialistai ir praturtinsite mūsų savivaldybę. Džiugu matyti jaunus ir jau turinčius vertybinius pagrindus žmones, pradedančius įsisąmoninti atsakomybę už savo pačių gyvenimą ir pradedančius suprasti, kad vieni ar kiti įvykiai vyksta todėl, kad patys juos pasirenkame. Nuoširdi padėka mokytojams, kurie lydi abiturientus į suaugusiųjų kelią“.

Gražioje šventėje netrūko šokių, dainų, teatralizuotų vaidinimų ir nuoširdžių emocijų. Abiturientams svečiai linkėjo drąsos ir žinių, kurios lydės visą gyvenimą.