Rutina lovoje? 7 patarimai, kaip atgaivinti aistrą

Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Rutina dažnai laikoma pirmuoju poros santykių priešu. Turbūt daugelis pripažins, kad santykiuose tai neišvengiama – kartais visiems pasitaiko tuštumos akimirkų. Darbas, vaikai, namų ruoša... Visi tai atneša rutiną, kuri kenkia poros gyvenimui. Tačiau keli paprasti patarimai gali padėti užkurti aistrą miegamajame.

1.  Pagelbėti gali masažas

Jeigu ieškote būdų, kaip atgaivinti aistrą, masažas gali jums padėti. Prigesinkite šviesas, pasidabinkite gundančiais apatiniais, pasiruoškite gardžiai kvepiančio kūno aliejaus ir apdovanokite mylimąjį gundančiai atpalaiduojančiu masažu. Pradėkite nuo pečių juostos ir keliaukite žemyn... Nepamirškite pasitelkti fantazijos!

2. Atraskite naujų erdvių meilei

Atminkite, lova nėra vienintelė vieta namuose, kur galima mylėtis. Pažvelkite į namus žaismingai, atraskite naujų erdvių, kur galėtumėte pasinerti į aistringus meilės žaidimus. O kodėl nepabandžius mylėtis ant stalo, duše, vonioje arba ant skalbimo mašinos? 

3. Pabėkite tik dviese

Namų aplinka dažnai prisideda prie tos rutinos, kuri ir taip slegia. O jeigu dar aplink bėgioja vaikai, arba gyvenate drauge su tėvais, meile pasimėgauti ne visada ir pavyksta. Pabėkite tik dviese! Leiskitės į trumpą išvyką, išsinuomokite kambarį ir pasimėgaukite buvimu kartu. Aplinkos pakeitimas pakurstys santykius ir įneš naujų spalvų į jūsų seksualinį gyvenimą.

4. Atkreipkite dėmesį į savo išvaizdą

Pažvelkite į save iš šono? Gal jau kurį laiką vilkite tą pačią languotą pižamą ir apsigobiate minkštu chalatu? Toks įvaizdis aistros tikrai nepakurstys. Bet seksualūs apatiniai, nauji kvepalai ir žaviai suvelti plaukai tikrai gali išvesti iš proto jūsų partnerį.

5. Pažiūrėkite drauge erotinį fimą

Išsirinkite kokį išdykusį filmą ir leiskitės į romantišką pabuvimą dviese. Švelniai lieskite vienas kitą ir stebėkite, kas dedasi ekrane. Tikėtina, kad nesulauksite filmo pabaigos arba turėsite progą pasisemti naujų jaudinančių idėjų. 

6. Nebijokite eksperimentuoti

Kas kartą mylitės toje pačioje lovoje, ta pačia poza? Tada jūsų gyvenimas labai nuobodus! Jeigu tikrai norite įnešti naujų potyrių į savo miegamąjį, eksperimentuokite! Keiskite pozas, išbandykite šį tą naujo. Šiais laikais yra visokiausių sekso žaisliukų, kurie gali tiek jus, tiek jūsų partnerį priversti pajusti malonumo viršūnę. 

7. Išpildykite vienas kito fantazijas

Jau ne vienus metus esate kartu, bet vis dar nedrįstate išsakyti slapčiausių savo erotinių fantazijų? Nieko gero! Nesidrovėkite ir pasikalbėkite su savo antrąja puse. Gal ji irgi turi kokių įgeidžių, bet nedrįsta pasakyti. Žaiskite atviromis kortomis ir jūsų miegamajame įsižiebs aistra!

Gali būti aktualu: Wow Shop