Ruošiamasi tvarkyti stiklo atliekas Vilūnų kaime

Ruošiamasi tvarkyti stiklo atliekas Vilūnų kaime
Kaunas
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Bankrutavusios UAB „Lithuanian glass recycling“ nemokumo administratorius Rimgaudas Balevičius  informavo Savivaldybę, kad BUAB „Lithuanian glass recycling“ kreditorių susirinkimas 2022 m. gegužės 30 d. patvirtino bankroto administravimo išlaidų 4 458,117 t kiekio atliekų sutvarkymui ir utilizavimui sąmatą.

Įsiteisėjus kreditorių susirinkimo sprendimui, BUAB „Lithuanian glass recycling“ nemokumo administratorius iš karto pasirašys atliekų sutvarkymo sutartį su atliekų tvarkytoju.

Savivaldybės vadovai ir administracija skyrė didelį dėmesį šios problemos sprendimui ir nuolat bendravo su bendrovės nemokumo administratoriumi, Aplinkos ministerijos, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos atstovais. Savivaldybės administracija  trečiojo asmens teisėmis dalyvavo teisminiuose procesuose ir kitais būdais siekė paspartinti stiklo atliekų sutvarkymą. Anksčiau stiklo atliekos buvo tvarkomos tik nedideliais kiekiais, o galimybės sutvarkyti visas atliekas ir išvalyti teritoriją atsirado Vilniaus apygardos teismui priteisus lėšas iš BUAB „Lithuanian glass recycling“ buvusių akcininkų. Tikimasi, kad realūs stiklo atliekų tvarkymo darbai prasidės netrukus.

Redakcija rekomenduoja