Rugsėjo 4-osios horoskopas: nieko gero, jei šiandien leisite emocijoms imti viršų

Rugsėjo 4-osios horoskopas: nieko gero, jei šiandien leisite emocijoms imti viršų
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 4-oji – Pasaulinė seksualinės sveikatos diena.

Pasaulinė seksualinės sveikatos diena pradėta minėti Pasaulinės seksualinės sveikatos asociacijos (The World Association for Sexual Health – WAS) iniciatyva. 2011 m. jos minėjimą surengė daugiau nei 40 šalių visuose pasaulio žemynuose. Lietuvoje ši diena minima nuo 2012 metų.
 
Rugsėjo ketvirtoji, sekmadienis – 247-oji metų diena (septintoji 35-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 118 dienų.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia: Germantas, Germantė, Germina, Girstautas, Girstautė, Girstenė, Girstenis, Girstė, Girstys, Kęstas, Mozė, Razė, Rozalija;
 
rytoj: Dinga, Dingailas, Dingailė, Erčius, Erdas, Erdenė, Filibertas, Firmas, Firminas, Gausantė, Justina, Rasvita, Rozvita, Stanislova;
 
poryt: Beata, Beatas, Fausta, Faustas, Kantigirda, Kantigirdas, Magnas, Tautas, Tautenė, Vaištartas, Vaištartė, Vaštautas, Vaištautė.
 
**************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.29, leidžiasi 20.07. Dienos ilgumas – 13.38.
Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
„Žmogaus žvilgsnis – langelis, pro kurį matyti mintys, susikaupusios galvoje“ (V. Hugo).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 4-ajai, sekmadieniui
 
AVINAS. Galite nustebinti savo pasisakymais apie politiką, tarptautinę situaciją. Kai kas nuskambės labai keistai – lyg būtumėte patikėję akivaizdžiu melu, tyčine dezinformacija. Galbūt mėgausitės laisvalaikiu toliau nuo namų.
 
JAUTIS. Šiandien skubėsite apsitvarkyti ir apsipirkti, kad darbo savaitę pasitiktumėte bent kiek pasirūpinę savimi ir šeima. Tiktų peržiūrėti savo biudžetą. Šiek tiek nusivilsite, jei draugas neskuba jums grąžinti skolos.
 
DVYNIAI. Nevenkite kalbėti, lieti jausmų, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Suprasti kitus bei įgyvendinti kai kuriuos planus jums gali trukdyti šiek tiek neadekvačios jūsų pažiūros, stereotipai.
 
VĖŽYS. Šiandien tiktų tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis augintiniais, įvaizdžiu, sveikata. Atlikite grožio ir higienos procedūras, pasiruoškite darbo savaitei aprangą, priemones. Kiek sunkiau bus, jei reikia pasimokyti – nesiseks susikaupti.
 
LIŪTAS. Regis, trumpam užlies energija, skatinanti veikti, kurti, sportuoti. Bendraukite su vaikais, gerbėjais, būkite draugų, pažįstamų ir artimųjų apsuptyje.
 
MERGELĖ. Regis, bandysite rasti išeitį iš bet keblios situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu ar kt. Kai kuriuos nesklandumus galima išspręsti be ypatingų pastangų – tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra artimieji, kaip juos vertinate.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandien turbūt ieškosite bendros kalbos su giminaičiais, kaimynais. Verta leistis su jais į diskusijas bei jas provokuoti tik tuo atveju, jeigu esate tolerantiškai nusiteikę. Visgi į svečius įkyriai nesiveržkite ir kitų nekvieskite.
 
SKORPIONAS. Tai gali būti produktyvi ir atpalaiduojanti diena. Atskleisti jausmus, emocijas galite beveik nesivaržydami, nes aplinkiniai bus gana supratingi. Atkreipkite dėmesį į keistus vaikų poreikius, nusiskundimus.
 
ŠAULYS. Regis, ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, mėginsite kitaip bendrauti su aplinkiniais, kurie nenori jūsų išgirsti. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti žmonės tai ne iš karto įvertins. Galite sulaukti nesupratimo.
 
OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos.
 
VANDENIS. Šiandien dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ir gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą.
 
ŽUVYS. Nieko gero, jei šiandien leisite emocijoms imti viršų. Spręsdami praktinius klausimus, atsirinkdami informaciją, turėtumėte vadovautis racionaliu protu. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje.
 
Geros dienos!