Rugsėjo 28-osios horoskopas: kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį

Rugsėjo 28-osios horoskopas: kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 28-oji – Vilniaus įkūrėjo didžiojo kunigaikščio Gedimino diena; Tuskulėnų aukų atminimo diena; Pasaulinė pasiutligės diena.

Šią dieną prisimenama Vilniaus įkūrimo istorija. Pagal legendą, Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas susapnavo sapną, pranašavusį Vilniui garbingą Lietuvos sostinės ateitį. Minima, kad Gediminas prigulęs poilsiui rudens medžioklės metu, tad spėjama, kad tai turėjo įvykti rugsėjo pabaigoje. Paklausęs sapną išaiškinusio žynio Lizdeikos, Gediminas Vilniuje pastatė pilį ir įkūrė sostinę.
 
2006-aisiais Lietuvos Respublikos Seimas į atmintinų dienų sąrašą įtraukė Tuskulėnų aukų atminimo dieną. Vilniuje, buvusio Tuskulėnų dvaro teritorijoje, masinėse kapavietėse buvo užkasti 1944–1947 metais sovietų saugumo vidaus kalėjime Vilniuje sušaudytų asmenų palaikai – pagal SSSR karo tribunolų nuosprendžius mirties bausmė buvo įvykdyta 767 asmenims.
 
Rugsėjo 28-oji paskelbta Pasauline pasiutligės diena. Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į pasiutligės grėsmę žmonėms ir gyvūnams.
 
Rugsėjo dvidešimt aštuntoji, trečiadienis – 271-oji metų diena (trečioji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 94 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė;
 
rytoj: Gabras, Gabrė, Gabrielė, Michalina, Mikalina, Mikolė, Mykolas, Rafaelė, Rapolas, Rapolė;
 
poryt: Bygailas, Bygailė, Bytautas, Bytautė, Byvainas, Byvainė, Gudrė, Jaras, Jeronimas, Skirgaila, Sofija, Vera, Veranas, Žymantas, Žymantė.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 07.13, leidžiasi 19.06. Dienos ilgumas – 11.53.
 
Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Svarstyklių ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Tik linksmumas yra grynas laimės pinigas. Visa kita – kredito bilietai“ (Artūras Šopenhaueris).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 28-ajai, trečiadieniui
 
AVINAS. Profesinės, finansinės problemos neleis jums atsipalaiduoti. Gali atsirasti reikalų su visuomeninių organizacijų, oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais.
 
JAUTIS. Tikėtini svarbūs kontaktai, juridiniai arba finansiniai reikalai. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais, antrąja puse.
 
DVYNIAI. Palanku pradėti kažką naujo, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla arba gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Meilės fronte stiprės aistros.
 
VĖŽYS. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių susitarimų, aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Iš priešingos lyties galite gauti viliojančių pasiūlymų. Neblogai seksis scenoje, šou versle.
 
LIŪTAS. Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Regis, daugės kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui.
 
MERGELĖ. Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti naudingą sutartį. Sumanumą demonstruosite kūrybos srityje bei tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti, pateikti ar apdoroti informaciją.
 
SVARSTYKLĖS. Tai turėtų būti produktyvi diena. Pradės spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovais.
 
SKORPIONAS. Šiandien ypatingai reikšis jūsų įžvalga, komunikabilumas. Galbūt bendrausite su įžymybėmis arba būsite linkę siekti pripažinimo. Regis, susitarsite dėl naudingo kontrakto, interviu ar kt.
 
ŠAULYS. Šiandieną bus kiek mažiau valios, ryžto, bet pasireikš stiprios nuojautos, neįprasti gebėjimai. Seksis ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, gvildenti paslaptis, spėti ateitį.
 
OŽIARAGIS. Galite imtis nelengvo projekto, kuris pareikalaus ir jėgų, ir lėšų, ir laiko. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba jūsų veiklos, talento gerbėjo.
 
VANDENIS. Kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug ką lemia įtakingi ryšiai. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.
 
ŽUVYS. Seksis megzti reikalingus ryšius. Regis, jums užteks valios, atkaklumo ir energijos atlikti rimtus darbus. Veiklos ypač nepristigs vadovams, politikams bei turintiems reikalų su užsieniečiais.
 
Geros dienos!