Rugsėjo 22-osios horoskopas: vadovausitės širdies balsu ir jausmais

Rugsėjo 22-osios horoskopas: vadovausitės širdies balsu ir jausmais
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 22-oji – Baltų vienybės diena; Tarptautinė diena be automobilio; Rudens lygiadienis; Šiaulių miesto gimimo diena.

2000 m. Lietuvos ir Latvijos Seimai Saulės mūšio dieną – rugsėjo 22-ąją – paskelbė Baltų vienybės diena.

Rugsėjo 22-oji – Tarptautinė diena be automobilio. Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m., o 2000-aisiais tokia akcija jau vyko daugybėje Europos miestų. 2001 m. gruodžio 8 d. Berlyno aplinkosaugos akademijoje buvo įvertinti pirmųjų akcijų „Mieste – be savo automobilio“ rezultatai ir pasirašyta visų šalių, dalyvaujančių šioje akcijoje, aplinkos ministrų deklaracija. Tarp šių šalių yra ir Lietuva. Nuo tada rugsėjo 22-oji paskelbta Tarptautine diena be automobilio.

Lygiadienis – tai metas, kai diena susilygina su naktimi. Rudens lygiadienis yra astronominio rudens pradžia. Nuo šios dienos nakties trukmė jau tampa ilgesnė už dienos trukmę ir toliau ilgėja. Tai diena, priešinga pavasario lygiadieniui (kovo 21 d.), po kurio naktis tampa trumpesnė už dieną ir toliau trumpėja iki Joninių (kai naktis trumpiausia).

Rugsėjo 22-oji laikoma Šiaulių miesto gimimo diena. 1236 m. vietovardis „Soule“ buvo pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį, kuris vyko rugsėjo 22 d. Rugsėjo mėnesį šia proga Šiauliuose rengiamos Šiaulių dienos.

Rugsėjo dvidešimt antroji, ketvirtadienis – 265-oji metų diena (ketvirtoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 100 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Digna, Eiganta, Eigantas, Mauricijus, Tamošius, Tarvina, Tarvinas, Tarvinė, Tomas, Virmantė;

rytoj: Galintas, Lina, Linas, Linė, Linius, Teklė;

poryt: Gedvilas, Gedvilė, Gedvinas, Gedvinė, Geraldas, Gerardas, Haroldas, Ramūnas, Ramunė.

**************
Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 19.21. Dienos ilgumas – 12.19.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************
Protingos mintys:

„Kiekvienas žmogus širdyje nešiojasi viltį. Jei kartais ji žlunga, tai jokiu būdu nereiškia, kad žlugo viskas“ (Dalai Lama).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 22-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Tikriausiai šiandien labiau vadovausitės širdies balsu, jausmais. Pavojinga spontaniškai veltis į avantiūras, rizikuoti santaupomis bei jums svarbiais santykiais.

JAUTIS. Gali būti, kad susikirs jūsų ir kai kurių įtakingų žmonių interesai. Nekelkite sau neįmanomų tikslų, bent jau kol kas. Nelįskite į skolas, nerizikuokite santaupomis. Saugokitės traumų, avarijų.

DVYNIAI. Galite šiek tiek nusivilti dėl paskleistų gandų apie jus, tam tikros informacijos paviešinimo arba kritikos už jūsų per ilgą liežuvį, intrigas, iškraipytus faktus. Derėtų būti santūresniems.

VĖŽYS. Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos mėginsite spręsti turtinius, piniginius, kitus aktualius klausimus. Gerą nuotaiką gali kiek apkartinti keista aplinkinių reakcija į jūsų sėkmę, savanaudiškas kolegos ar draugo poelgis. Neprovokuokite pavydo.

LIŪTAS. Jus erzins keliami reikalavimai, reiškiami prieštaravimai, oponentų išpuoliai. Sudirgę galite privelti klaidų, prikalbėti nebūtų dalykų. Akivaizdu, kad derėtų apsišarvuoti kantrybe. Pasisaugokite traumų.

MERGELĖ. Būsite šiek tiek išsiblaškę. Tarpusavio santykiuose bus daug keisto neapibrėžtumo. Reikėtų būti atidesniems vertinant gautą informaciją – galimi iškreipti faktai.

SVARSTYKLĖS. Rūpesčiai, nesusipratimai jus vers nerimauti. Nežaiskite dvigubo žaidimo, jeigu nenorite, kad prieš nosį būtų užtrenktos svarbios jums durys. Labiau saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Diena bus dalykiška. Jeigu numatomi svarbūs kontaktai, pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite ir kokio tikslo siekiate. Antraip galite susipainioti, pasirinkti ne patį geriausią variantą.

ŠAULYS. Jums nederėtų tikėtis, kad be pastangų ar avantiūristiniu būdu gausite gerų rezultatų bei įvertinimų. Jūsų autoritetas pakils tik tada, kai kompetentingai imsitės darbų, nevengsite atsakomybės

OŽIARAGIS. Jūs iš kitų arba kiti iš jūsų pareikalaus grąžinti skolą, sumokėti palūkanas, alimentus. Galimi nuostoliai, išlaidos. Regis, daugiau eibių krės vaikai, todėl vertėtų juos labiau kontroliuoti.

VANDENIS. Šiandien ypač svarbu pasitelkti į pagalbą savikontrolę ir diplomatiją, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesutrikdytų svarbių santykių, nesukurtų naujų problemų.

ŽUVYS. Šiandien svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką, kad be didelės įtampos spėtumėte atlikti užsibrėžtus darbus. Venkite rizikos kelyje, už vairo. Neregzkite intrigų, neskleiskite abejotinos informacijos ir melagienų.

Geros dienos!