Rugsėjo 20-oji: bus tvarkomi svarbūs finansiniai reikalai

Rugsėjo 20-oji: bus tvarkomi svarbūs finansiniai reikalai
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo dvidešimtoji, antradienis – 263-ioji metų diena (antroji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 102 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

rytoj: Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė;

poryt: Digna, Eiganta, Eigantas, Mauricijus, Tamošius, Tarvina, Tarvinas, Tarvinė, Tomas, Virmantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.58, leidžiasi 19.27. Dienos ilgumas – 12.29.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Aš vis mąstau ir mąstau, mąstau mėnesius, metus. 99 kartus iš šimto aš klystu, tačiau vieną kartą esu teisus“ (Albertas Enšteinas).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 20-ajai, antradieniui

AVINAS. Galimas svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su verslu, nuosavybe, nuoma ar mokesčiais. Regis, pavyks nemažai nuveikti gerinant savo materialinę padėtį, kuriant ar plečiant verslą.

JAUTIS. Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins arba suintriguos. Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai praleisti laiką.

DVYNIAI. Gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, santykius su žmonėmis. Reikėtų padaryti kai kurias išvadas ir elgtis taip, kad gyventumėte savo, o ne kitų jums primestą gyvenimą, išliekant darnoje su jais.

VĖŽYS. Svajosite apie meilę, smagų pabendravimą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali iškilti klausimų, susijusių su buvusiais prisirišimais, turtinėmis aktualijomis.

LIŪTAS. Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs gausiais kontaktais. Regis, gebėsite kūrybiškai mąstyti. Jums gali būti patikėtos svetimos paslaptys, išpasakoti slapti troškimai.

MERGELĖ. Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Regis, susidursite su netikėtomis naujovėmis. Tikriausiai su draugų ar pažįstamų pagalba pavyks gauti reikalingą prekę, paskolą ar informaciją.

SVARSTYKLĖS. Santykiai su artimaisiais ir kolegomis bus gana permainingi, nestabilūs. Regis, susidursite su neišvengiamomis išlaidomis ar netikėtomis pajamomis, nauda iš slaptos protekcijos ar pan.

SKORPIONAS. Jūsų nuotaika labai priklausys nuo gaunamos informacijos. Tikėtinas žaismingas bendravimas, romantiškos pramogos, jaudinančios emocijos, ypač jei esate toli nuo namų.

ŠAULYS. Jums gal pavykti aptarti ne vieną aktualų klausimą, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti skubiausius dalykinius ar finansinius reikalus. Regis, sužinosite intriguojančią naujieną.

OŽIARAGIS. Šiandien energingai demonstruosite savo valią, drąsiai konkuruosite su kitais. Regis, jaudinančių įspūdžių suteiks meilės ar aistros objektas. Staiga pasijusite tarsi atradę tai, ko jums trūko.

VANDENIS. Puiki diena tokioms veikloms, kurios padeda kurti grožį, diegti originalias naujoves į realią aplinką, tad tokiu būdu geriau tenkinti žmonių praktinius poreikius. Galite susitarti dėl trokštamos paslaugos, paskolos, bendradarbiavimo ar kt.

ŽUVYS. Šiandien galite tarsi be pastangų įeiti į reikalingas vėžes. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis, pavykęs interviu arba viešas pasirodymas. Regis, kažkuo nudžiugins vaikai.

 

Geros dienos!