Rugsėjo 2-oji: numatoma darbinga diena

Rugsėjo 2-oji: numatoma darbinga diena
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo antroji, penktadienis – 245-oji metų diena (penktoji 35-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 120 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas;
rytoj: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;
poryt: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė.
**************

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 19.44. Dienos ilgumas – 12.59.
Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.
**************

Protingos mintys:
„Dauguma vyrų mėgsta meilikavimą dėl kuklios nuomonės apie save, dauguma moterų – priešingai“ (Dž. Sviftas).
**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 2-ajai, penktadieniui:

AVINAS. Kruopščiai tvarkykite dokumentus, sumokėkite mokesčius, palūkanas, mėginkite įsidarbinti ar pan. Jeigu nedelsdami spręsite problemas užuot skundęsi ir vilkinę, tai netrukus patys tuo džiaugsitės.

JAUTIS. Venkite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi galite įgyti priešų. Jei norite ne laikinų kompanionų, o tikrų sąjungininkų, draugų, tai ir patys būkite draugiški, atsakingi. Galvokite ne vien apie savo interesus.

DVYNIAI. Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius reikalus. Gali užklupti lavina susitikimų, skambučių arba darbo su dokumentais. Nepiktnaudžiaukite artimos aplinkos žmonių paslaugumu.

VĖŽYS. Gerai seksis darbai, kuriems reikia kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais ar talentais. Emocijų, įspūdžių suteiks subtilus flirtas, intriguos dominančio asmens komplimentai.

LIŪTAS. Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Labiau pasidomėkite vaikų reikalais bei jų psichologine būsena. Venkite abejotinų nuotykių.

MERGELĖ. Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jeigu organizuotai išnaudosite laiką. Gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali tekti dalyvauti konkurse arba rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite apgalvotai. Nuo to priklausys jūsų pajamos ir stabilumas.

SKORPIONAS. Šis rytas turbūt nenuteiks pozityviai. Jausitės lyg būtumėte „ne ta koja iš lovos išlipę“. Lengvai užsikrėsite kitų nervingumu ar perduosite jiems savo prastą nusiteikimą. Laimei, įdienojus taps lengviau dorotis su iššūkiais.

ŠAULYS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau paisykite intuicijos balso.

OŽIARAGIS. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo bendravimo stiliumi, argumentais. Regis, atsiras bendraminčių. Tuo metu nepritariantieji kol kas kukliai patylės.

VANDENIS. Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos su vadovais, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalga ir gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės.

ŽUVYS. Šiandien net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, todėl pasistenkite elgtis korektiškai, tinkamai save reprezentuoti. Jeigu dalyvausite interviu, apgalvokite kiekvieną žodį.

Geros dienos!