Rugsėjo 17-osios horoskopas: susilaikykite nuo neapgalvotų poelgių

Rugsėjo 17-osios horoskopas: susilaikykite nuo neapgalvotų poelgių
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 17-oji – Miškininko diena.

Miškininko diena švenčiama nuo 2000 m. Rekomendavus Aplinkos ministerijos kolegijai, aplinkos ministras D. Lygis priėmė šventę numatantį įstatymą.
 
Rugsėjo septynioliktoji, šeštadienis – 260-oji metų diena (šeštoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 105 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Hildegarda, Pranas, Pranė, Pranius, Pranys, Singailas, Singailė, Sinotas, Sinotė, Sintautas, Sintautė;
 
rytoj: Galmantė, Minas, Minbartas, Minbartė, Minbutas, Minbutė, Minė, Mingailas, Mingailė, Stefa, Stefanija;
 
poryt: Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.52, leidžiasi 19.34. Dienos ilgumas – 12.42.
 
Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Akys prie Dievo, mintys prie velnio“ (lietuvių patarlė).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 17-ajai, šeštadieniui
 
AVINAS. Aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite sužinoti intriguojančią naujieną. Susilaikykite nuo neapgalvotų poelgių, avantiūrų. Saugokitės sukčių.
 
JAUTIS. Būsite linkę nesavanaudiškai elgtis. Tikėtinos išlaidos, susijusios su ypatingomis progomis arba vaikų poreikiais. Galite nusivilti suvokta veidmainyste ar apgaule, ypač jei su tuo susiję draugai, gerbėjai.
 
DVYNIAI. Šiandien galimas slaptas, ne itin doras troškimas. Verčiau įveikite pavojingą pagundą ir pasistenkite atsisakyti to, kas nėra objektyviai realu. Jokiu būdu nepraraskite blaivaus proto ir saiko.
 
VĖŽYS. Šiandien kai kas atrodys ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Regis, prasčiau skirsite realybę nuo to, kas tėra įsivaizduojama. Melagienos, konspiracijos teorijos labiau lips prie jūsų šį kartą. Susilaikykite nuo abejotinos informacijos skleidimo.
 
LIŪTAS. Iš kitų šiandien reikalausite dėmesio arba jūs patys jausitės būtinai reikalingi bendraminčių kolektyve, draugų kompanijoje. Regis, neišvengsite didelių išlaidų.
 
MERGELĖ. Galimi pasikeitimai priklausantys nuo aplinkybių arba nuo kitų žmonių apsisprendimo. Nesielkite lengvabūdiškai, nes šiandien lengva apsigauti, neįžvelgti klastos, broko ar pan.
 
SVARSTYKLĖS. Ši diena nepraeis veltui, jeigu savo laiką eikvosite ne praktinei veiklai, o savianalizei, filosofiniams ir dvasiniams apmąstymams, refleksijai, meninei kūrybai ar pan.
 
SKORPIONAS. Jūsų komplimentų, flirto šiandien gali nesuprasti tie, kuriems tai skirta. Arba jūs patys ne taip suprasite rodomą dėmesį. Galite įžvelgti seksualinio pobūdžio pasiūlymus ten, kur reiškiamos visiškai kitokios emocijos. 
 
ŠAULYS. Gali kilti įtampa santykiuose. Regis, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones, tačiau kažkas tam trukdys, priešinsis, visaip manipuliuos. Saugokitės sukčių.
 
OŽIARAGIS. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Jums gali puikiai pavykti planas įsigyti namų ūkiui reikalingos technikos ar priemonių, apsitvarkyti. Tačiau su studijų užduotimis dorositės ne taip sklandžiai, nesiseks rasti išsamios informacijos.
 
VANDENIS. Šiandien galite tikėtis gerų potyrių per meną, parodas, pramogas, o nuostolių – per azartinius žaidimus, reikalus su įtartinais veikėjais. Atkreipkite dėmesį į naujus vaikų poreikius
 
ŽUVYS. Savo netikėtais poelgiais galite nuvilti namiškius. Jums gali tekti pakovoti su noru svaigintis ar pasirinkti nesveikus atsipalaidavimo būdus. Pravartu užsiimti buitine ruoša, rankdarbiais, menine kūryba.
 
Geros dienos!