Rugsėjo 16-osios horoskopas: užgrius nenumatytų darbų našta

Rugsėjo 16-osios horoskopas: užgrius nenumatytų darbų našta
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 16-oji – Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena.

Ozono sluoksnis – tai atmosferos sluoksnis, juosiantis Žemę ir saugantis jos gyvybę nuo žalingo ultravioletinio spinduliavimo. Tad ozono sluoksnio apsaugos problema aktuali viso pasaulio šalims. Tuo turi rūpintis visi mokslininkai, ekologai, gamintojai.
 
Rugsėjo šešioliktoji, penktadienis – 259-oji metų diena (penktoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 106 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas;
 
rytoj: Hildegarda, Pranas, Pranė, Pranius, Pranys, Singailas, Singailė, Sinotas, Sinotė, Sintautas, Sintautė;
 
poryt: Galmantė, Minas, Minbartas, Minbartė, Minbutas, Minbutė, Minė, Mingailas, Mingailė, Stefa, Stefanija.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.51, leidžiasi 19.37. Dienos ilgumas – 12.46.
Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Dievas ateina galiausiai, kai mes galvojame, kad jis yra toliausiai“ (anglų patarlė).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 16-ajai, penktadieniui
 
AVINAS. Ši diena turėtų būti sėkminga, jeigu veiksite planingai. Protinis darbas žada neblogus rezultatus. Kita vertus, daug reikš aplinka, kurioje dirbsite. Puiku, jei niekas netrukdys susikaupti ir neteks perkėlinėti dėmesio į kitus dalykus. Atsargiai kelyje.
 
JAUTIS. Šiandien objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, be reikalo neišlaidaukite. Visgi nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių, kažkam padėti ir jūs tai galite.
 
DVYNIAI. Regis, neblogai padirbėsite, jei jums svarbu paruošti rašto darbą, publikaciją, projektą ar pan. Darykite tai sąžiningai, antraip galite susikompromituoti. Venkite svaigalų. Saugokitės sukčių ir neblaivių asmenų.
 
VĖŽYS. Tikriausiai susitiprės poreikis atsiriboti nuo šurmulio, svetimų reikalų. Regis, pajusite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus ir labai jautriai reaguosite į intrigas, neteisingas interpretacijas. Nepasiduokite provokacijoms ir manipuliacijoms.
 
LIŪTAS. Būsite linkę dirbti kolektyviškai. Visgi suderinti interesus ir veiksmus bus sudėtinga. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jeigu norėdami paveikti kitus apeliuosite į savo nuopelnus bei patyrimus.
 
MERGELĖ. Užgrius nenumatytų darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, viršininkai, sutuoktinis. Galite neišvengti apgaulių arba nesusipratimų. Abejotinų pramogų ir susitikimų geriau būtų atsisakyti.
 
SVARSTYKLĖS. Jeigu turite paskubėti kažką parašyti, apskaičiuoti, sukurti, aktyviai veikite iš pat ryto, be atidėliojimų. Vėliau padaugės sumaišties, o desperatiška skuba blogins veiklos kokybę. Saugokitės infekcijų.
 
SKORPIONAS. Jei norite ramesnės dienos, priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, santaupas, dokumentus. Nenumokite ranka į keistą vaikų elgesį.
 
ŠAULYS. Įtampą gali kelti konkurentai, įžūlūs ar neblaivūs asmenys. Galimas komplikuotas teisinis procesas, stringančios derybos. Turėkite omenyje, kad susitarimai jus rimtai įpareigos.
 
OŽIARAGIS. Diena bus įtempta. Negalėsite atsiginti rūpesčių ir išlaidų. Darbe nieko nedarykite atmestinai. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Reikėtų itin saugoti sveikatą.
 
VANDENIS. Šiandien daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Galite viską įveikti. Nekoks metas reikšti pretenzijas, kelti pavydo scenas. Saugokite vaikus.
 
ŽUVYS. Šiandien lengvai galite prisidaryti problemų. Derėtų kontroliuoti, kaip ir su kuo bendraujate, atviraujate. Verčiau nebūkite familiarūs ir prilaikykite liežuvį. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite, nes pasekmių neišvengsite.
 
Geros dienos!