Rugsėjo 14-osios horoskopas: jausite emocinį ir fizinį pakilimą

Rugsėjo 14-osios horoskopas: jausite emocinį ir fizinį pakilimą
Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 14-oji – Šv. Kryžiaus išaukštinimo diena.

Kryžius lietuviams krikščioniams itin svarbus. Lietuva kartais vadinama Kryžių šalimi. Nuo krikščionybės įvedimo laikų Lietuvoje pradėti statyti kryžiai kryžkelėse, prie namų. Garsus ir Kryžių kalnas Šiaulių krašte. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir atvykę iš kitų šalių stato čia kryžius dėkodami Dievui ir prašydami jo pagalbos.
 
Ant kryžiaus buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus, tokiu būdu atpirkęs visos žmonijos nuodėmes. Tad kryžius – tarsi kančios ir skausmo medis. Kryžius kartu ir gėrio bei tiesos pergalės, Kristaus stiprybės ženklas.
 
Rugsėjo keturioliktoji, trečiadienis – 257-oji metų diena (trečioji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 108 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;
 
rytoj: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė;
 
poryt: poryt: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas.
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.47, leidžiasi 19.42. Dienos ilgumas – 12.55.
 
Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
**************
 
Protingos mintys:
 
„Baisus išminčius tas, kursai bus pajėgus priverst nemąstančius protauti sumaniai“ (Euripidas).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, trečiadieniui
 
AVINAS. Tikriausiai didelį dėmesį nukreipsite į pinigus ir su jais susijusius reikalus. Galite sudaryti verslo sandorį, papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar gauti išmoką, kompensaciją.
 
JAUTIS. Šiandien jausite didelį emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi, jeigu kažko rimtai imsitės. Galite gauti informacijos, teikiančios neblogų vilčių.
 
DVYNIAI. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, pradėti naujos veiklos, paskubomis sudaryti sutarčių, nes lengva kažko neįvertinti, suklysti. Žymiai geriau seksis meninė veikla, labdaros aktualijos.
 
VĖŽYS. Visą dieną neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus bei megzti naujas pažintis, ieškoti bendraminčių.
 
LIŪTAS. Domins politinės aktualijos, karjeros ar verslo perspektyvos. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, kolegomis, svetimos patirties įvertinimas jums gali padėti geriau susivokti, kaip pasiekti savo tikslą. Dalykinis susitikimas turėtų nenuvilti.
 
MERGELĖ. Šiuo metu stiprėja jūsų nusiteikimas praktiškai planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus. Galite apsispręsti dėl kvalifikacijos kėlimo, stažuotės, praktikos, kelionės ar verslo inovacijų.
 
SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę pokalbiams apie finansus, psichologiją, operacijas ar pan. Būtų geriau, kad nepasiduotumėte abejotinoms pagundoms, neįsiveltumėte į aferas.
 
SKORPIONAS. Šiandien tereikės apsišarvuoti kantrybe ir meile, kad bet kokios priešiškos užmačios sudužtų į tą jūsų mielą skydą. Kai kuriuos priešus nesunkiai galite paversti sąjungininkais.
 
ŠAULYS. Ši diena reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Neblogai seksis tvarkytis ir darbe, ir namuose, sklandžiai spręsti darbinius bei šeiminius reikalus.
Regis, viską gebėsite suderinti.
 
OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę susitikimui su dominančiu, patinkančiu asmeniu. Apie tai galvosite, planuosite. Puikiai jausitės ir draugų kompanijoje, vaikų apsuptyje.
 
VANDENIS. Stengsitės nieko negailėti artimiausiems žmonėms, sutikti su visais jų poreikiais ir prašymais. Turėkite omenyje, kad pataikaudami dėl „šventos ramybės“ jūs tos ramybės vis tiek greitai neteksite dėl vis labiau augančių tų asmenų užgaidų.
 
ŽUVYS. Ši diena turėtų būti sklandi, jei patys kitiems negadinsite nuotaikos. Galvokite, ką kalbate. Skleiskite pozityvias mintis ir emocijas, tuomet ir artima aplinka jums atsakys tuo pačiu.
 
Geros dienos!