Rugsėjo 13-osios horoskopas: būsite nusiteikę ramiems apmąstymams, energijos kaupimui

Rugsėjo 13-osios horoskopas: būsite nusiteikę ramiems apmąstymams, energijos kaupimui
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 13-oji – Programuotojų diena.

Programuotojų diena švenčiama 256-ąją metų dieną. 256 – skaičius, gaunamas 2 pakėlus 8-uoju laipsniu. Tokį skaičių reikšmių galima pateikti viename baite. Baitas yra dvejetainis skaičius, sudarytas iš 8 bitų. Bitas – mažiausias informacijos kiekio vienetas kompiuteryje. Programuotojų diena dažniausiai būna rugsėjo 13 dieną, tik keliamaisiais metais (kai vasario mėnuo turi 29 d.) – rugsėjo 12 d.

Rugsėjo tryliktoji, antradienis – 256-oji metų diena (antroji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 109 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas;
 
rytoj: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;
 
poryt: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 19.44. Dienos ilgumas – 12.59.
 
Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Grožis gali turėti gražius lapus, bet karčius vaisius“ (anglų patarlė).
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 13-ajai, antradieniui
 
AVINAS. Iš pat ryto jums rūpės pareigos, darbai. Galite prisiimti nelengvus įsipareigojimus, atsakomybę. Apskritai ši diena gana palanki naujų darbų pradžiai, deryboms dėl užmokesčio, darbo sąlygų ir pan. 
 
JAUTIS. Šį rytą būsite nusiteikę tik ramiems apmąstymams, energijos kaupimui. Didelė skuba nepatartina, nes neskubėdami, neplepėdami nuveiksite daugiau, nei blaškydamiesi. Popiet tapsite fiziškai aktyvesni ir emocionalesni.
 
DVYNIAI. Iki pietų tikėtina netrikdanti darbų eiga, draugiškas bendravimas su aplinkiniais. Popiet gali kilti nesusipratimų dėl paaiškėjusių paslapčių, jūsų neapdairumo ar intrigų. Venkite svaigalų. Saugokite sveikatą.
 
VĖŽYS. Diena turėtų būti kupina nemenkų dalykinių rūpesčių. Galbūt teks prisiimti rimtesnę atsakomybę, apsvarstyti naujus planus. Vakaras tinkamas laisvalaikiui su bendraminčiais.
 
LIŪTAS. Šiandien optimistiškiau žvelgsite į ateitį, projektuosite būsimus darbus. Galimas pokalbis su įtakingu asmeniu. Suplanuosite, aptarsite tarptautinę situaciją, rimtą projektą, stažuotę, kelionę, mokymus ar pan.
 
MERGELĖ. Nors šiandien nesinorės kišti nosies į svarbius reikalus, tačiau aplinkybės vers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, verslu, investicijomis, mokesčiais ar pan. Popietė tinkama intelektinei veiklai.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandien neišvengsite įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems reikia. Tikėtini reikalavimai, kad būtų vykdomi teisėti susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan.
 
SKORPIONAS. Šiandien jums rūpės įprastiniai darbai, pareigos. Jei savijauta bus pakankamai gera, užtikrintai darysite tai, ką turite daryti. Tiktų mėginti įsidarbinti. Popiet kils noras ne vien dirbti, bet ir smagiai leisti laiką, paieškoti naujų sąjungininkų.
 
ŠAULYS. Kils ūpas siūlyti inovacijas bei konkrečiai įgyvendinti drąsias idėjas. Regis, nestigs dėmesio ir palankumo. Geriau nei paprastai sutarsite su augančia karta.
 
OŽIARAGIS. Iki pietų viską darysite lėtai, atsipalaidavę, daugiau galvodami apie asmeninius reikalus nei apie darbą ar kitų žmonių interesus. Visgi popiet jūsų aktyvumo, humoro jausmo ir kūrybingumo aplinkiniai galės tik pavydėti.
 
VANDENIS. Regis, iš ryto aktyviai nersite į įprastinį gyvenimo sūkurį. Tikėtini susitikimai su seniai nematytais artimos aplinkos žmonėmis, daug naujos informacijos. Popiet pasijusite viskuo persisotinę arba dėmesio pareikalaus šeimos narių aktualijos.
 
ŽUVYS. Šiandien galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai, todėl teks pagalvoti, kas jums naudinga. Nepražiopsokite palankaus šanso. Seksis megzti naujus ryšius, argumentuotai kalbėti.
 
Geros dienos!