Rugsėjo 12-osios horoskopas: pasinersite į svajones, romantiškus prisiminimus ar meninę kūrybą

Rugsėjo 12-osios horoskopas: pasinersite į svajones, romantiškus prisiminimus ar meninę kūrybą
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo dvyliktoji, pirmadienis – 255-oji metų diena (pirmoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 110 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė;
 
rytoj: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas;
 
poryt: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.43, leidžiasi 19.47. Dienos ilgumas – 13.04.
 
Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Genialumas gali padaryti pradžią; baigti privalo kantrus darbas“ (H. Manas).
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 12-ajai, pirmadieniui
 
AVINAS. Galima optimizmo teikianti informacija. Galbūt atsiras gerų vilčių, susijusių su sveikatos pagerėjimu arba su nauju pajamų šaltiniu, nauja darbo vieta ar pareigybe.
 
JAUTIS. Tikriausiai pasinersite į svajones, romantiškus prisiminimus ar meninę kūrybą. Tačiau gali būti, kad gana nerealiai vertinsite situaciją, kitų žmonių jausmus ir norus.
 
DVYNIAI. Šiandieną galite tikėtis susitikimų, kolektyvinių renginių. Pamačius pažįstamą asmenį atmintyje gali iškilti tai, dėl ko norėtumėte atsiprašyti arba sulaukti atsiprašymo.
 
VĖŽYS. Šiandien bus nelengva dirbti, tačiau jausitės gerbiami, mylimi. Galbūt pagaliau sublizgėsite profesionalumu ir pasijusite įvertinti. Galite susitikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Pasikeisite naudinga informacija.
 
LIŪTAS. Ši diena nustebins įdomiomis paskaitomis, pažintimis ar pakvietimais. Džiaugsitės, kad plečiasi jūsų akiratis ir randami atsakymai į aktualius klausimus.
 
MERGELĖ. Regis, teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo, lengvatinio užsakymo, tiekimo, investicijos, kompensacijos ar pan. Galbūt netyčia atrasite daiktą ar dokumentą, kurio nebesitikėjote atgauti.
 
SVARSTYKLĖS. Netikėtų reikalavimų, prašymų gali pateikti dalykiniai partneriai, aplinkiniai, artimieji. Būsite nuoširdūs, neveidmainiaukite, antraip galite suklaidinti kitus žmones.
 
SKORPIONAS. Norėsis daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Gali išryškėti kenksmingo įpročio, nesigydymo pasekmės.
 
ŠAULYS. Jums rūpės vaikų situacijos ir poreikiai, o jeigu ne – tuomet pasilinksminimai, nuotykiai. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas.
 
OŽIARAGIS. Šiandien veikiausiai vos spėsite suktis tarp profesinių ir asmeninių reikalų. Regis, nei tų, nei kitų nepažeisite ir viską įveiksite tarsi be ypatingų pastangų.
 
VANDENIS. Šiandieną reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti, o gal ir skubiai išmokti. Iš pažįstamo žmogaus ar giminaičio galite sužinoti jaudinančią naujieną.
 
ŽUVYS. Darbinga, produktyvi diena. Įmanomos papildomos pajamos. Tačiau jokie pinigai ilgai neužsibus jūsų piniginėje, nes poreikiai ir norai kyla greičiau nei uždarbis.
 
Geros dienos!