Rugsėjo 11-osios horoskopas: nestokosite optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais

Rugsėjo 11-osios horoskopas: nestokosite optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo vienuoliktoji, sekmadienis – 254-oji metų diena (septintoji 36-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 111 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė;
 
rytoj: Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė;
 
poryt: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.41, leidžiasi 19.49. Dienos ilgumas – 13.08.
 
Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Išminties taisyklė tokia: naudokis, bet nepiktnaudžiauk. Nei susilaikymas, nei nesaikingumas laimės nesuteikia“ (Volteras).
 
**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 11-ajai, sekmadieniui
 
AVINAS. Būsite nusiteikę improvizuoti, žaismingai reikšti jausmus. Išsiskleis jūsų žavesys, komunikabilumas ar kitos geros savybės. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, džiaugsitės rezultatais.
 
JAUTIS. Gali apimti meninis įkvėpimas, romantinis polėkis. Tikėtinas slaptas intymus nuotykis arba vienumoje jus užplūs erotinės fantazijos, svajonės. Intuicija gali pašnibždėti genialią idėją.
 
DVYNIAI. Neblogas metas reikšti draugystę, bendrystę, simpatiją, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje, bet labiausiai galite tikėtis bendraminčių palaikymo, solidarumo. Galimas turiningas renginys.
 
VĖŽYS. Nors jau galvosite apie artėjančią darbo savaitę, ši diena jums teiks optimizmo, pozityvių minčių ir pasitikėjimo savimi. Regis, pasijusite vertinami toje aplinkoje, kurioje atsidūrėte. Viešas dėmesys šį kartą jums nesukels nejaukumo.
 
LIŪTAS. Šiandien būsite veiklūs, pakilios dvasios. Regis, noriai bendrausite, svečiuositės, dalinsitės vasaros įspūdžiais. Kalbos suksis apie keliones, studijas, politiką.
 
MERGELĖ. Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pozityviai pasikeisti, pagerinti savo ir vaikų gyvenimo kokybę. Regis, pradėsite nuo namų aplinkos modernizavimo ir dalies santaupų skyrimo tam tikslui. O galbūt jų skirsite kelionei, mokymams.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandien derėtų daugiau laiko praleisti su antrąja puse ir iš širdies paatvirtauti. Regis, įsitikinsite, kad gerumu, diplomatija galima žymiai daugiau laimėti nei principais, nekalbadieniais ar atsiribojimais.
 
SKORPIONAS. Regis, jums labai seksis modeliuoti naują įvaizdį, ruoštis konkursui, projektui, pristatymui ar interviu. Jei ką tik pasirodėte renginyje kaip dalyviai ar organizatoriai, džiaugsitės pasiektu rezultatu.
 
ŠAULYS. Būsite draugiški, linkę šmaikštauti, flirtuoti, dovanoti dėmesį, komplimentus bei teikti apčiuopiamą paramą. Svarbesni taps vaikų ir mylimų žmonių, ištikimų gerbėjų interesai.
 
OŽIARAGIS. Šiandien nestokosite optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais. Daug galvosite apie meilę, tarpusavio santykius, pramogas, keliones. Neabejotinai rasite kuo pasidžiaugti ir sugalvosite kuo kitus nudžiuginti.
 
VANDENIS. Būsite nusiteikę bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis, jausmais. Šiandien duoti pažadai, išsakyti prisipažinimai bus rimti ir verti pasitikėjimo.
 
ŽUVYS. Šiandien nepraleiskite progos susitikti su žmonėmis, kuriems miela jūsų draugija. Iš jų galite sulaukti nuoširdaus svetingumo, naudingų patarimų ir pagalbos. Galimas dosnus siurprizas, įdomi ekskursija ar neįprastas renginys.
 
Geros dienos!