Rugsėjo 1-oji pasveikinta su šėlsmu: Poezijos parkas ūžė nuo būrelių įvairovės, pramogų ir jaunimo gausos koncertuose

resize_1472x924_1k8a2342
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Mokslo ir žinių diena Marijampolėje vėl atšvęsta smagiai, su puikia nuotaika ir šėlsmingais muzikiniais pasirodymais, kurie susiliejo į didžiulę šventę, sukvietusią į Poezijos parką gausybę vaikų ir jaunimo, tėvelių ir senelių, marijampoliečių, su džiaugsmu laukiančių nuotaikingo rugsėjo 1-osios šventinio šurmulio.

Trečius metus Rugsėjo 1-osios šventė, kurios sumanytoja Savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, vykstanti Poezijos parke, kasmet sulaukia didžiulio susidomėjimo ir suteikia visiems daug gerų šventinių emocijų. Vaikams ir jaunimui yra puiki galimybė smagiai paminėti Mokslo ir žinių dieną ir pašėlti įvairiose pramogose, prieš naujų mokslo metų pradžią susitikti su draugais ir smagiai praleisti laiką.

Poezijos parke visą pusdienį šurmuliavusioje būrelių ir užimtumo mugėje kultūros ir ugdymo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos nuotaikingai pristatė savo veiklas. Mugėje apsilankę Savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis pasidžiaugė, kad įvairūs būreliai labai išradingai pristato savo veiklas ir vaikai atranda sau įdomius užsiėmimus, kuriuos galėjo išbandyti, ir išsirinkti labiausiai mėgstamą veiklą. Šventėje apsilankę mažieji marijampoliečiai siautė baltose ir minkštose putose ir  batutų  pramogose.

Vakarop susirinkusieji mėgavosi įdomiu renginio vedėjo Zigmanto Baranausko pokalbiu su mokytoja Violeta, mokiniais Kajumi ir Austėja bei darželinukais Karina ir Adomu apie laisvalaikį Marijampolėje. Savo gražiausias dainas dovanojo  marijampolietė atlikėja Meda Borisaitė.

Susirinkusius smagiai švęsti Mokslo ir žinių dieną pasveikino Savivaldybės meras Povilas Isoda. Meras pasidžiaugė, kad kasmet Rugsėjo pirmosios šventė sulaukia didžiulio susidomėjimo ir linkėjo smagaus laiko su draugais bei sėkmingos naujų mokslo metų pradžios. 

Gražia tradicija tampančią Rugsėjo 1-osios šventę, sukviečiančią šėlsmingai pasitikti naujus mokslo metus, vainikavo žavingosios atlikėjos MONIQUE su grupe koncertas.

Dėkojame Marijampolės kultūros centro, VšĮ „Lispa“, šokių kolektyvo „Opa“, Marijampolės kiokušin karatė klub „Tornadas“, Marijampolės aikido aikikai mokyklos „Aikivaras“, VšĮ „Robotikos akademija“, Marijampolės sporto centro, Marijampolės meno mokyklos, Marijampolės moksleivių kūrybos centro,  organizacijų „Bricks4kidz“ ir „Mažoji Medicinos Mokykla“, Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės, VšĮ „Futbolo centras“, dziudo klubo „Budoka“, VšĮ „Išmanus švietimas“, Marijampolės socialinės pagalbos centro padalinio „Vaikai yra vaikai" bendruomenėms dalyvavusioms ir prisidėjusioms prie jos organizavimo.