Rugsėjo 1-ąją visiems pirmokams bus įteiktas „Pirmoko krepšelis“

0001_pirm_1692266950
Ukmergė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija tęsia pradėtas tradicijas. Šią rugsėjo 1-ąją, kaip ir praėjusiais metais, visi rajono pirmų klasių mokiniai gaus dovanų pačių būtiniausių kanceliarinių priemonių rinkinį – „Pirmoko krepšelį“.

Pirmoko startui mokykloje priemonės atrinktos atsižvelgiant į tėvų bei mokytojų rekomendacijas bei pasiūlymus. „Pirmoko krepšelį“ sudaro: pieštukas, trintukas, drožtukas, spalvoti pieštukai, liniuotė, flomasteriai, spalvoti pieštukai, piešimo, natų, linijom bei langeliais sąsiuviniai, žirklės, guašas, akvarelė, indelis vandeniui, klijai, spalvotas popierius, atšvaitas, dviguba skaitymo liniuotė. Pastaroji nauja ir labai įdomi priemonė papildė šiųmetinį rinkinį, pernai jos nebuvo. Tikimės, kad ji padės pirmokams daug greičiau išmokti skaityti.

Ukmergiškių pirmokų laukia ir dar viena šių naujų mokslo metų naujovė - klasės krepšelis. Kiekviena klasė gaus papildomų priemonių, kurios skirtos visiems klasės mokiniams. Tai – baltas spausdinimo ir spalvotas popierius, kartonas, klijai, įvairūs lipnūs skirtukai žymėjimui, kortelės užrašams ir kt.

Šiai iniciatyvai iš rajono biudžeto skirta 8 tūkstančiai 100 Eur.

Į Ukmergės rajono mokyklas iš viso šį rudenį skubės daugiau nei 330 pirmokų.

Šios iniciatyvos organizatoriai – Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius dėkoja parduotuvei „Mubas“, padovanojusiai „Pirmoko krepšelio“ dėžutes.

„Savivaldybės dovanojamas „Pirmoko krepšelis“ yra simbolinis, tačiau jame sudėtos visos būtiniausios kanceliarinės mokyklinės prekės, reikalingos pirmoko pirmosioms dienoms mokykloje. Šia iniciatyva siekiame padėti pirmokėliams kuo greičiau įsilieti į mokyklos bendruomenę, skatiname, kad kiekvieno pirmoko startas naujame jo gyvenimo etape būtų sėkmingas. Tuo pačiu parodome ir dėmesį jaunoms šeimoms, kurioms galbūt kyla nauji iššūkiai, siekiant kokybiškai ir pilnavertiškai išleisti savo atžalas į mokyklas“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas.