Rugpjūčio 19-osios horoskopas: pajusite, kad viskas turi savo pasekmes

debby-hudson-ahDojo_mq34-unsplash (2)
Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugpjūčio devynioliktoji, šeštadienis – 231-oji metų diena (šeštoji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 134 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas;
 
rytoj: Benona, Benonas, Bernarda, Bernardas, Beržas, Beržūna, Nemunas, Neringa, Samuelis, Tolvina, Tolvinas, Tolvinė;
 
poryt: Gaudvaišas, Gaudvyda, Gaudvydas, Medeina, Medeinė, Medeinis, Symantas, Symantė, Syvainas, Syvainė.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 05.59 leidžiasi 20.45. Dienos ilgumas – 14.46.
 
Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.
 
Saulė Liūto ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Dažniausiai reikia keisti ne aplinką, o patį save“ (A. Ch. Bensonas).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugpjūčio 19-ajai, šeštadieniui
 
AVINAS. Tai bus nebloga diena, jei gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Net ir visai priešinga nuomonė, skonių ar požiūrių skirtumas turėtų praturtinti, o ne išskirti. Atsargiai su vandeniu, dujomis, ugnimi.
 
JAUTIS. Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, galbūt net keisite šukuoseną, atnaujinsite garderobą. Jeigu užplūs meninis įkvėpimas, nelaukite, kol jis praeis be pėdsakų. Regis, neniekinsite ir ūkinių darbų, jei tik jiems nepristigs laiko.
 
DVYNIAI. Rytas gali būti nekoks, tačiau įdienojus pavyks lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins draugai, gerbėjai arba jūs patys jiems apie save priminsite. Jeigu užsiimate pramogų verslu, kūryba, rezultatai turėtų būti neblogi.
 
VĖŽYS. Būsite nusiteikę aktyviai leisti laiką namuose ar sodyboje. Regis, jums pavyks susikurti jaukią aplinką. Tik nepamirškite, jog svarbiausia yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir gerus šeimos santykius.
 
LIŪTAS. Šiandien jus džiugins net maži žemiški malonumai. Galbūt sėkmingai pasirūpinsite komfortu namuose, pasikviesite svečių į savo jaukią aplinką ar iškylą.
 
MERGELĖ. Jeigu naktis praeis be pavojingų nuotykių, o rytas be nemalonių pasekmių, ši diena bus jauki ir maloni. Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje ir darnos tarpusavio santykiuose su namiškiais.
 
SVARSTYKLĖS. Gerai, jeigu šį rytą jums niekur nereikia skubėti ir rūpintis kitais. Iki pietų stokosite energijos, savijauta taip pat gali nedžiuginti. Pravartu peržiūrėti gyvenimo pamokas, įvertinti savo klaidas ir patirtis.
 
SKORPIONAS. Šiandien staiga pajusite, kad viskas turi savo pasekmes, įžvelgsite paslėptus dalykus. Arba susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu.
 
ŠAULYS. Iš pat ryto galvosite apie kažkokias pareigas, kurias, regis, verta atlikti neatidėliojant, kad popietė būtų smagesnė. Regis, neatsiginsite draugų laisvalaikio pasiūlymų.
 
OŽIARAGIS. Jeigu dabar keliaujate, naktis gali būti su nuotykiais. Dieną taip pat nenuobodžiausite. Regis, imsitės tokios veiklos, kurią galima pavadinti rimtu darbu. Galbūt pradedate ruoštis profesinei permainai, mokslo metams ar pan.
 
VANDENIS. Tikriausiai pajusite, kad jūsų galvoje gimsta naujos viltys bei užmojai. Galbūt akiratį plėsite kelionėje, parodoje, konferencijoje, o gal gausite svarbią žinią iš toli. 
 
ŽUVYS. Regis, neišvengsite finansinių ar šeiminių rūpesčių, kurie neleis jums jaustis komfortabiliai. Geri santykiai su aplinkiniais padės jums pasijusti saugiau, todėl išsakykite savo nerimą, paprašykite patarimo.
 
Geros dienos!