Rugsėjo 15-osios horoskopas: už pastangas bus atlyginta

Rugsėjo 15-osios horoskopas: už pastangas bus atlyginta
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Rugsėjo 15-oji – Tarptautinė demokratijos diena; Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena; Svetainės day.lt gimtadienis.

Tarptautinė demokratijos diena buvo paskelbta 2007 metais Jungtinių Tautų iniciatyva, o pirmąkart paminėta po metų. Būtent tą dieną 1997 metais Tarpparlamentinė sąjunga (nepriklausomų valstybių parlamentų organizacija – IPU) priėmė Visuotinę demokratijos deklaraciją, kurioje paskelbė svarbiausius demokratinio valdymo principus.
 
Europos urologų asociacija rugsėjo 15-ąją yra paskelbusi Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Asociacijai priklauso ir Lietuvos urologų draugija. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į padažnėjusius vyrų prostatos ligų atvejus – šia liga serga kone kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad ūminiu prostatos uždegimu dažniau serga jaunesni vyrai. Europos šalyse šią dieną rengiami informaciniai renginiai.
 
2003 m. rugsėjo 15 d. interneto svetainė day.lt išvydo interneto pasaulį. 2004 m. birželio mėnesį 9-ajame Lietuvos WWW čempionate day.lt pripažinta geriausia svetaine Vienos temos tinklapių kategorijoje ir pagrindinio prizo „Grand Prix“ laimėtoja. Iš pradžių svetainėje buvo siekiama sukaupti visas šventes – ir lietuviškas senąsias pagoniškas, ir krikščioniškas, ir tarptautines, dar tik populiarėjančias Lietuvoje. Kiek vėliau kilo mintis svetainę sukurti kaip virtualų kalendorių, kuris turėtų įprasto stalinio kalendoriaus išvaizdą. Taip svetainėje atsirado informacija, būdinga kalendoriui – vardadieniai, horoskopai, astronominės žinios (mėnulio ir saulės padėtys), patarlės ir kt.
 
Rugsėjo penkioliktoji, ketvirtadienis – 258-oji metų diena (ketvirtoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 107 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė;
 
rytoj: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas;
 
poryt: Hildegarda, Pranas, Pranė, Pranius, Pranys, Singailas, Singailė, Sinotas, Sinotė, Sintautas, Sintautė.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.49, leidžiasi 19.39. Dienos ilgumas – 12.50.
 
Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.
 
Saulė Mergelės ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Tikrasis mūsų minčių veidrodis yra mūsų gyvenimas“ (M. de Montenis).
 
**************
 
Astrologinė prognozė rugsėjo 15-ajai, ketvirtadieniui
 
AVINAS. Tai turėtų būti produktyvi diena, jeigu sukatės versluose, rūpinatės nekilnojamojo turto reikalais ar pan. Kita vertus, nemaža techninių avarijų grėsmė.
 
JAUTIS. Jeigu naktinis nerimas pernelyg neišvargino, ši diena prasidės sėkmingai. Stebuklų tikėtis neverta, pinigų maišo niekas neįteiks, tačiau už pasiteisinusias pastangas jums bus atlyginta.
 
DVYNIAI. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks – atsiras rimtų reikalų, rūpesčių. Jei manysite, kad visi jums skolingi ir nepalankūs, tai išties galite tikėtis tik atstūmimo ir ignoravimo.
 
VĖŽYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi ir patenkinti jūsų draugystės, bendrystės poreikį. Atrodys, kad pagaliau jus girdi ir supranta. Visgi galite kiek apsirikti manydami, jog pašnekovai neveidmainiauja ir nesinešioja akmens užantyje. 
 
LIŪTAS. Diena bus darbinga, jei jums pavyko šiąnakt gerai išsimiegoti. Galite susitarti dėl sandorio, atlygio, paslaugų. Kita vertus, reikalaukite garantijų ir verčiau nemokėkite avansu už dar neatliktą įsipareigojimą.
 
MERGELĖ. Būsite veiklūs, ypač mokslinėje, švietimo, kultūros, ugdymo srityse. Visgi galite susidurti su įžūliais asmenimis, ieškančiais priekabių, provokuojančiais konfliktui. 
 
SVARSTYKLĖS. Tai gali būti finansinių peripetijų kupina diena. Gali kažkur pasiklysti jūsų siunta, apmokėjimo duomenys ar pan. Regis, teks gaišti laiką ieškant problemos sprendimo. Galite domėtis turto ar pelno dalybomis
 
SKORPIONAS. Ši diena turėtų būti nebloga, jeigu naktį nepatyrėte nemalonių netikėtumų. Kaip kolektyvo komandos nariai gebėsite susiskirstyti pareigas, atsakomybes ir pan. Kita vertus, kai ką pasidalinti bus sunku, ypač jei tikėtina nevienoda nauda.
 
ŠAULYS. Darbas šiandien teiks ir stiprybės, ir išbandymų. Gali būti patikrintas jūsų gebėjimas derinti interesus, konkurencingai dirbti, palaikyti oponentus, jei to reikalauja bendras tikslas. Galite dalyvauti konkurse, sudaryti darbo sutartį ar kt.
 
OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien norėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, ugdytinių. Nors ne viskas pavyks taip, kaip norite, dalinis tikslo pasiekimas taip pat yra pasiekimas.
 
VANDENIS. Jeigu naktį praleidote ramiai ir nesitikite, kad gausite daugiau naudos, nei nusipelnėte, tuomet ši diena turėtų nenuvilti. Svarbu vengti avantiūrų, azartinių žaidimų, saugotis seksualinės prievartos.
 
ŽUVYS. Šiandien galite daug nuveikti ir išsiaiškinti, jeigu jus domina mokymai, transporto ir kitos paslaugos, reklama. Kita vertus, gali nuvilti tarpininkavimas arba nesusipratimai asmeninių santykių srityje.
 
Geros dienos!