Rudens nostalgijos atšvaitai Lieporių gimnazijoje

QkOvR5qcsx
Šiauliai
Aida Šliažienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

„Be vėjų ir lietų rudenyje dar yra kažkas tokio, dėl ko žmonės jį laiko gražiausiu metų laiku. Gal tai vis naujomis spalvomis pasidabinęs miškas, kuris taip greit nusirengia, ir štai, žiūrėk, jau tik pavienis lapelis boluoja ant šakos. Viskas taip greitai ir negrįžtamai“,- sako Virginijus Kukulskis, tradiciškai suburiantis meniškos sielos mokinius ir mokytojus pasirodymui prie Menininkų suolelio.

Nostalgiška nuotaika buvo užvaldžiusi 2a klasės mokinę Eglę Balniūtę, grojusią klavišiniu instrumentu, 2 a klasės mokinę Aureliją Mekišaitę, skaičiusią savo poeziją. Savo kūrybą skaitė ir 1f klasės mokinė Viltė Jakubėnaitė. Muzikos mokytojai Mykolas Dankis ir Eugenijus Andrulis atliko dainą „Ruduo“, o 1 a klasės mokinės Agota Andrulytė, Ugnė Jankauskytė ir Ula Puzaraitė – dainą „Rudens naktis“.

3 d klasės mokinė Viltė Adomavičiūtė nustebino nuostabia melodija, o 1a klasės susibūręs choras ,,Sidabriniai varpeliai“ labai simboliška daina „Tikėk, ir pasaka ateis“ kvietė mėgautis ne tik rudeniu, o kiekviena diena. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė deklamavo A. Miškinio eilėraštį „Toks nuogas, toks nuogas ruduo“ ir apdovanojo visus, dalyvavusius koncerte. Ypač direktorė džiaugėsi pirmokais, kurie jau įsiliejo į kultūrinį mokyklos gyvenimą.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė