Rudenėlio šventė lopšelyje-darželyje „Pasaka“

xU4Ouf4hnq
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šių metų spalio 23 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko „Rudenėlio“ šventė. Nors oras ir nelepino, visos grupės rinkosi darželio kieme, kur jų laukė kūrybinės dirbtuvės. Vaikai kartu su pedagogais kūrė kūrybines kompozicijas – mandalas.

Mandalų  kūrimui  buvo naudojamos vairios gamtinės medžiagos: kaštonai, gilės, vaisiai, daržovės, gėlės, įvairios šakelės ir kitą. Ryškiaspalvės mandalos papuošė darželio kiemą ir džiugino ne tik vaikus, darbuotojus, bet ir tėvelius.

Vėliau šventės dalyviai persikėlė į darželio erdves, kur jų laukė  smagios užduotys, susietos su rudeniu. Vaikai turėjo galimybę aplankyti ūkininką ir padėti jam išrūšiuoti bulves, o nukeliavus į morkų lauką, padėti močiutei išrauti ir į krepšius sudėti atitinkamą skaičių morkų. Sode vaikai išbandė savo taiklumą – kamuoliuku pataikyti į ant obels kabančius obuolius, bei atlikti obuoliukų seką.

Nepamiršome ir karučių užduoties, vaikai turėjo progą pavežioti ir moliūgus. Žinoma, buvo nepamirštas ir vaikų kūrybiškumas. Vaikai naudodami įvairią gamtinę medžiagą (gėlių žiedai, samanos, lapai ir pan.) kūrėsi sau rudeniškas apyrankes. Renginio pabaigoje vaikų laukė šilta arbata.

Straipsnį parengė Lina Lesniauskienė ir Irena Kringelienė