Rudaminoje įsiviešpatavo šventiška atmosfera – įžiebta Kalėdų eglė

BeFunky-collage(284)
Vilnius
Rudaminos kultūros centro nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rudaminos kultūros centro informacija

Rudaminoje jau galime pajusti artėjančių Kalėdų dvasią. Graži Kalėdų eglutė čia šviečia šimtais spalvingų švieselių.

Gruodžio 2 dieną Rudaminos kultūros centras pakvietė vaikus į susitikimą su Kalėdų Seneliu. Į šventę, kartu su savo tėvais ir seneliais, atvyko gausus būrys vaikų, pasipuošusių įvairiais karnavaliniais kostiumais ar kaukėmis. Salė vos galėjo sutalpinti visus trokštančius susitikti su Kalėdų Seneliu.
 
Kiekvienas vaikas į šventę atsinešė po kalėdinį žaisliuką. Šiais spalvingais žaisliukais buvo papuošta Rudaminos kultūros centre pastatyta Kalėdų eglutė.
 
Vaikų laukė įvairūs žaidimai, šokiai, linksmybės ir kitos atrakcijos. Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę. Buvo daug juoko ir džiaugsmo. Susitikimas su Kalėdų Seneliu suteikė daug teigiamų emocijų vaikams. Vaikų veiduose buvo matyti didžiulis susijaudinimas ir pasitenkinimas. Šventišką nuotaiką pajuto ir tėveliai bei seneliai.
 
Susitikimo su Kalėdų Seneliu metu vaikai dovanų galėjo gauti vakare turėjusio važinėti kalėdinio automobilio bilietą. Buvo tik keli reikalavimai, kuriuos reikėjo įvykdyti – į šventę atvykti su kauke ar karnavaliniu kostiumu ir atsinešti kalėdinį žaisliuką.
 
Sunku įsivaizduoti šv. Kalėdas be gražiai papuoštos eglutės. Džiaugsmo ir įspūdžių kupinos šventės Rudaminoje kulminacija tapo gražiai papuoštos eglutės, pastatytos aikštėje prie Rudaminos kultūros centro, įžiebimas. Taip prasidėjo pasiruošimas šv. Kalėdoms.
 
Organizatoriai parengė itin turtingą programą. Svečių laukė įvairios atrakcijos. Visi buvo kviečiami aplankyti šurmuliuojančią Kalėdų mugę, Kalėdų miestelį ir Kultūros centre įsikūrusį Kalėdinį paštą. Norintieji galėjo leistis į kelionę kalėdiniu automobiliu. Rudaminos gyventojai ir svečiai linksmai dainavo ir šoko kartu su Justina Palkevič ir grupe „Bičiuliai“. Visus linksmino pasakiški personažai, su kuriais visi galėjo padaryti nuotrauką.
 
O fantastiško vakaro kulminacija tapo spalvingi fejerverkai.
 
Apylinkės padengtos puriu baltu sniegu, gražiai papuošta įvairiomis spalvomis tviskanti eglutė, draugiški ir besišypsantys žmonės, atmosferinė muzika, linksmybės, įvairios atrakcijos ir staigmenos... Visa tai įtakojo, kad šių metų Kalėdų eglės įžiebimo ceremoniją ilgam išliks visų atmintyje.
 
Į Rudaminos šventę atvyko garbūs svečiai. Tarp jų reiktų paminėti: Vladislavą Kondratovičių - Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorių, Edvardą Keiziką - Vilniaus rajono mero asistentą, Juzefą Šatkevičių – Rudaminos seniūnijos seniūną.
Vladislav Kondratovič savo kalboje pasidžiaugė Rudaminos miestelio ir Kalėdų eglutės grožiu. Jis džiaugėsi, kad Rudaminoje buvo įžiebta viena pirmųjų Kalėdų eglių Vilniaus rajone. Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus vardu visus nuoširdžiai pasveikino ir Edvard Keizik. Violeta Cereška, Rudaminos kultūros centro direktorė, padėkojo visiems šios kultūros įstaigos darbuotojams už paruoštą nuostabią šventę ir palinkėjo visiems smagiai praleisti laiką.
 
Nepamirštamos šventės organizatorius buvo Rudaminos kultūros centras ir Rudaminos seniūnija. Organizatoriaus partneriais buvo Vilniaus rajono savivaldybė ir bendrovė „Vilniaus paukštynas“.
 
Artėjančių šv. Kalėdų proga organizatoriai visiems linki pačių šilčiausių švenčių. Tegul šios, ant eglutės uždegtos lemputės visiems Rudaminos gyventojams ir svečiams primena apie jų artimuosius, apie kartu praleistą laiką ir apie bendruomenės stiprybę. Tegul ši eglutė būna solidarumo, vieni kitų palaikymo ir džiaugsmo kitiems simboliu. Kiekviena lemputė turi savo švytėjimą, kaip ir kiekvienas šventės žmogus įneša kažką ypatingo į kito žmogaus gyvenimą. Organizatoriai linki visiems nuostabių, kupinų meilės, džiaugsmo ir svajonių išsipildymo šv. Kalėdų bei kviečia visus kartu giedoti giesmes ir mėgautis šiuo stebuklingu šv. Kalėdų vakaru.