Romantiškų melodijų banga užliejo šeduvius ir svečius

Romantiškų melodijų banga užliejo šeduvius ir svečius
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybės inf.

Lapkričio 18 d. Šeduvoje nuvilnijo romantiškų melodijų banga. Šeduvos kultūros ir amatų centre įvyko pirmasis romansų vakaras „Niauduva – čiurlenanti melodija“.

Renginyje dalyvavo kolektyvai iš Šiaulių, Pakruojo, Pasvalio bei Radviliškio rajonų. Vakaro svečius pristatė ir į jaukų saloną užsukti nusifotografuoti kvietė renginio vedėjai Arvydas Kavaliauskas ir Rugilė Šablevičiūtė. 

Vakarą pradėjo dukters Marijos ir tėčio Virginijaus Kacilevičių duetas iš Linkuvos. Savo skambiais balsais klausytojus džiugino Šiaulių r. sav. kultūros centro Meškuičių filialo moterų vokalinis ansamblis „Viltis“ ir jo vadovė Rasa Zelbienė. Romantiškas melodijas atliko Butėnų moterų vok. ansamblis (vad. Evelina Stalgienė), Pociūnėlių kultūros namų mišrus vok. ansamblis „Liaudė“ (vad. Genovaitė Vorienė), Evelinos Stalgienės ir Kazimieros Klabienės vok. duetas (vad. Gintautas Gvazdauskas). Romansų vakarą vainikavo vadovės Rasos Andžiuvienės ir Mikoliškio kultūros namų moterų vok. ansamblio „Rasa“ atliekamų melodijų skambesys.