Rokiškio dekanas į savivaldybę atvyko su dovanomis, malda ir palaiminimu

su-meru-scaled
Rokiškis
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rokiškio rajono savivaldybė

Šiandien rajono savivaldybė sulaukė garbingo svečio – likus mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų, susitikti su darbuotojais atvyko Rokiškio dekanas, Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios klebonas, kun. Eimantas Novikas.

Rokiškio dekanas pasidžiaugė, kad užbaiginėjamas Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios naujas altorius ir padėkojo savivaldybei, merui Ramūnui Godeliauskui už pagalbą.

„Gal naujasis altorius bus įrengtas gruodžio 31 d., o gal tik kitų metų pradžioje, tačiau džiaugiuosi, kad turėsime dar vieną labai gražų traukos objektą mūsų bažnyčioje“, – sakė Rokiškio dekanas.

Dvasininkas pasidalino mintimis apie pasaulį užklupusius neramumus, karus, apie Dievo vaidmenį žmonijos ir kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Advento laikotarpį, pasninką, priminęs, kad susilaikyti nuo kažkokio maisto ne taip svarbu, kaip mūsų dvasinis nusiteikimas ištiesti pagalbos ranką, aukoti, melstis.

„Nepamirškime maldos ir išmaldos. Tai, ką sutaupote pasninkaudami, paaukokite vargšams“, – priminė pagrindinę pasninko taisyklę kun. E. Novikas.

Palinkėjęs visiems gražių ir prasmingų Šv. Kalėdų, kun. E. Novikas nepamiršo ir dovanų – išdalino kalėdaičius, be kurių neįsivaizduojamas Kūčių stalas.