RKL rungtynėse – įspūdinga Ignalinos „Vilkakalnio“ pergalė

Ignalina

Etaplius.LTŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė

256700

Sausio 15 d. Ignalinoje vyko RKL rungtynės. Susitiko Ignalinos „Vilkakalnis“ su Birštono „Milasta“. Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi Birštono „Milasta“ ekipai, kuri laimėjo pirmąjį kėlinį (28:16). Antrajame kėlinyje Ignalinos „Vilkakalnis“ pradėjo geriau pataikyti bei tvarkytis gynyboje ir laimėjo antrąjį kėlinį (21:16), į ilgąją pertrauką keliavo su minimaliu deficitu (37:44).

Po ilgosios pertraukos nei vienai komandai nesisekė užpulti varžovų krepšio. Per pirmąją trečiojo ketvirčio pusę abi ekipos buvo įmetusios vos po kelis taškus, tačiau antroje kėlinio dalyje kiek aukštesnę pavarą įjungęs Birštonas atitrūko nuo savo varžovų ir po 3 kėlinių pirmavo rezultatu 57:44.

Ketvirtas kėlinio žaidimas pasisuko į „Vilkakalnio“ pusę. Itin svarbus paskutinėmis kėlinio sekundėmis pelnytas Tomo Mackonio tritaškis lėmė pratęsimą (72:72).

Pratęsimo metu dominavo Ignalinos „Vilkaklnio“ komanda, kuri suaktyvino gynybą ir išryškėjo taikliais metimais. Nepaisant sunkumų, šeimininkai parodė charakterį ir sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 91:78.

Naudingiausiai komandoje žaidė Tomas Mackonis pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, Andrej Tichonov pelnė 15 taškų, Dominykas Gružinskas pelnė 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Dovydas Sakalnikas pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Sveikiname komandą su pergale!

Dėkojame Ignalinos rajono kultūros centro merginų grupei „Estetika“ ir jos vadovei Donatai Šimkūnaitei už palaikymą pertraukėlių metu.