Rietavo savivaldybėje lankėsi kultūros ministras S. Kairys

Kulturos-ministras-(8)-27163
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Spalio 27 d. Rietavo savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos kultūros ministras Simonas Kairys ir ministro patarėjas Sigitas Šliažas. Pirmiausia susitikta su Rietavo savivaldybės meru Antanu Černeckiu, susitikime dalyvavo ir Rietavo savivaldybės vicemerė Kristina Krasauskienė, Savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolanta Grevienė, Savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vyresn. specialistė Kristina Ligutienė.

Susitikimo metu kalbėta apie paveldosaugos problemas, besikeičiančius įstatymus ir numatomas lėšas šiai sričiai. LR kultūros ministras Simonas Kairys pasidžiaugė, kad tokia maža savivaldybė kaip Rietavas turi už paveldosaugą atsakingą specialistę bei domėjosi, ar kultūros sektoriaus darbuotojai yra patenkinti didėjančiais atlyginimais.

Po susitikimo svečiai apžiūrėjo Rietavo parko ir dvaro teritoriją, Rietavo savivaldybės kultūros centrą, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklą, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejų, apie kurį išsamiai papasakojo muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas. Vėliau muziejuje surengtas susitikimas su Rietavo savivaldybės kultūros darbuotojais, nevyriausybinių organizacijų atstovais, kultūros bendruomene. Susitikimo metu kalbėta apie problemas, su kuriomis susiduria kultūros sektoriaus darbuotojai, aptarti galimi jų sprendimo būdai.