Rietaviškiams – svečių iš Sakartvelo koncertas

Sakartvelas-(1)-28041
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Kovo 13 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto komplekse nuostabų koncertą dovanojo Tbilisio (Sakartvelo) jaunimo liaudies šokių kolektyvas „Marula“ (vad. Teimuraz Giorgadze).

Šis renginys – gražios draugystės ir bendrystės kūrinys. Draugystės, kuri sieja ne tik pačius artimiausius kaimynus, bet ir tolimųjų kraštų meno kolektyvus. Rietavo savivaldybės kultūros centras bendradarbiaudamas su Plungės rajono kultūros centru, užmezgusiu ryšius su Tbilisio mieste (Sakartvelas) esančiais kolektyvais padovanojo galimybę vieną iš jų pamatyti Rietave.

Kolektyvas „Marula“ yra Sakartvelo pasididžiavimas, jis įkurtas 1998 metais, kurio repertuare – linksmos ir šmaikščios dainos iš įvairių Sakartvelo etninių regionų. „Marula“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „žirgų lenktynės“.

Po neįtikėtino reginio kolektyvui ir jo vadovui Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis įteikė padėką už kultūrinį bendradarbiavimą, tradicijų tęstinumą ir puoselėjimą, nuostabių ir įvairiapusių Sakartvelo šokių profesionalų pristatymą Rietavo savivaldybės bendruomenei. Svečiams taip pat dėkojo Rietavo savivaldybės vicemerė Kristina Krasauskienė ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolanta Grevienė.