Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.

244340

Rugpjūčio 28 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto aikštyne surengta sporto šventė „Palydint vasarą 2022“.

Krepšinio 3x3 rungtyje 15–17 m. amžiaus grupėje 2 vietą užėmė komanda „Agrastai“ (Nedas Banys, Neilas Genys, Gabrielius Norvaišas), o 1 vietą iškovojo komanda „Stroičikai“ (Nojus Jatulis, Mert Stonkus, Giedrius Pocius, Gytis Vaičekauskas).

18 m. ir vyresniųjų grupėje 3 vieta atiteko komandai „Titulo vagys“ (Audrius Varpiotas, Osvaldas Mickevičius, Mindaugas Valaitis, Haroldas Kuzminskas), 2 vieta – komandai „Trys paršiukai“ (Giedrius Baitis, Eimantas Mickus, Tautvydas Čipkus), o 1 vietos nugalėtojais tapo komanda „Banga“ (Deividas Šeršenis, Vitalijus Gricius, Paulius Andrijauskas). Baudų konkurso nugalėtojas – Neilas Genys. Tritaškių konkurso nugalėtojas – Ovidijus Zaluda. Žaidimo „Krokodilas“ nugalėtojas – Paulius Andrijauskas.

Futbolo 5x5 rungtyje 2 vieta atiteko komandai „Vycka“ (Donata Švarcaitė, Andrius Lūža, Eligijus Stonkus, Ernestas Norvaišas, Gražvydas Norvaišas, Egidijus Ringys, Arnoldas Švarcas, Gvidas Norvaišas), o 1 vietą pelnė komanda „Pavandenė“ (Edgaras Stalmoka, Paulius Brasas, Gabrielius Viknius, Ovidijus Zaluda, Klaidas Rapšas, Vilmantas Bertulis).

Moterų paplūdimio tinklinio rungtyje 3 vietą iškovojo Viktorija Pakalniškytė / Greta Andrejauskaitė, 2 vietą – Evita Jenkutė / Greta Laurinavičiūtė, 1 vietą – Laura Žlibinaitė / Evelina Stoncelytė. Vyrų paplūdimio tinklinio 3 vietos prizininkais tapo Martynas Smulkys / Andrius Mikalauskas, 2 vietos – Fortūnatas Drulys / Rokas Aukštkalnis, 1 vietos – Tomas Šniauka / Artiom Jermakov.

Stalo teniso rungties 3 vietos laimėtoju tapo Rolandas Judeikis, 2 vietos – Andrius Černeckis, 1 vietos – Edgaras Knyzeris.

Šachmatų rungtyje 3 vietą iškovojo Jonas Indzelis, 2 vietą – Algirdas Narmontas, 1 vietą – Algirdas Kazlauskas.

Šaškių rungtyje 3 vieta atiteko Algirdui Narmontui, 2 vieta – Romualdui Kubiliui, 1 vieta – Jonui Indzeliui.

Moterų grupėje smiginio rungtyje 3 vietą pelnė Greta Andrejauskaitė, 2 vietą – Viktorija Pakalniškytė, 1 vietą – Viltė Švarcaitė. Tarp vyrų 3 vietą iškovojo Mindaugas Lukošius, 2 vietą – Jonas Indzelis, 1 vietą – Vilmantas Bertulis.

Rankų lenkimo rungtyje tarp moterų iki 60 kg 3 vietoje liko Donata Švarcitė, 2 vietoje – Vitalija Vaičekauskienė, 1 vietoje – Monika Judeikytė. Moterų grupėje virš 60 kg 3 vieta atiteko Gabijai Jakytei, 2 vieta – Izabelei Zabėlaitei, 1 vieta – Viltei Švarcaitei. Rankų lenkimo rungtyje vyrų iki 90 kg 3 vietą pelnė Fortūnatas Drulys, 2 vietą – Ignas Griguola, 1 vietą – Tomas Stanius. Vyrų virš 90 kg grupėje 3 vietą iškovojo Vytautas Lygnugaris, 2 vietą – Gražvydas Norvaišas, o 1 vietos nugalėtoju tapo Giedrius Jokubauskas. Rankų lenkimo absoliučios kategorijos 3 vietos laimėtojais tapo Vitalija Vaičekauskienė / Tomas Stanius, 2 vietos – Viltė Švarcaitė / Gražvydas Norvaišas, 1 vietos – Monika Judeikytė / Giedrius Jokubauskas.

Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, kurie pasiryžo tokią karštą vasaros dieną sportiškai palydėti paskutinį vasaros sekmadienį.