Rietaviškiai dalyvavo viktorinoje „Laiko spalvos“

Viktorina-(1)-26730
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka pakvietė savivaldybės gyventojus dalyvauti šventinėje viktorinoje „Laiko spalvos“. 5 komandos nusprendė išbandyti savo jėgas: „Rietavo savivaldybės administracija“, „Bendraminčiai“, Daržų 1“, „Rinktinė“ ir „Žinovai“. Gerų emocijų viktorinos dalyviams ir organizatoriams linkėjo Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė (kultūrai) Jolanta Bertauskienė.

Protmūšis vyko keturiais etapais, kurių metu renginio vedėja Loreta Jurkienė uždavė 85 klausimus.

Viktorinos dalyviams teko pasukti galvas atsakant į klausimus, susijusius su Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiu per Atlantą, Felicija Bortkevičiene, Miku Petrausku, Klaipėdos kraštu, Aukštaitija, arkliu bei kitais 2023 metais minėtinais įvykiais ir, žinoma, apie kunigaikščius Oginskius.

Įveikus visus etapus ir suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad trečią vietą užėmė komanda „Rinktinė“, kuri surinko 46,5 taško. Antroji vieta atiteko Rietavo savivaldybės administracijos komandai, surinkusiai 48 taškus. Pirmą vietą iškovojo komanda „Bendraminčiai“, kuri surinko 58 taškus. Komanda „Žinovai“ surinko 45 taškus, o „Daržų 1“ – 44 taškus.

Visiems dalyviams Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Erika Pranckevičienė įteikė padėkas, o nugalėtojams – diplomus ir prizus.