Rietave vyko šachmatų klubo „Karaliaus gambitas“ mokslo metų pradžios turnyras

2023-09-02-Turnyro-akimirkos-1800-26582
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Jau tradicija tampa šachmatų turnyrai Rietave, kuriuos kiekvieną ketvirtį organizuoja Rietavo šachmatų klubas „Karaliaus gambitas“. Ir šį rudenį nauji mokslo metai pasitikti VšĮ „Veiklus Rietavas“ konferencijų salėje besivaržant prie šachmatų lentos.

Rugsėjo 2 d. įvyko „Mokslo metų pradžios šachmatų turnyras“, į kurį susirinko 68 dalyviai iš 15 skirtingų miestų ir miestelių.

I-oji vieta atiteko Andrey Levitskiy iš Klaipėdos, II-oji vieta – Rimui Tamosaičiui iš Šiaulių; III-ioji vieta – Rolandui Kalinauskui iš Marijampolės, IV-oji vieta – Rimvydui Sumskiui iš Marijampolės ir V-oji vieta – Linui Lukošiui iš Palangos. 

Taip pat apdovanotos ir geriausiai pasirodžiusios moterys šachmatininkės: I-oji vieta – Rutdzhanna Vericheva iš Platelių, II-oji – Auksė Zonytė iš Gargždų, III-ioji – Gražina Šetikienė iš Šiaulių. 

Prizai atiteko ir vaikams iki 15 metų: I-ąją vieta iškovojo Šarūnas Juknius; II-ąją – Dominykas Kušlikis iš Gargždų, III-ioji – Julius Mikolavičius iš Šiaulių.

Geriausiai pasirodę Rietavo šachmatininkai: I-oji vieta – Antanas Mažonas, II-oji – Aleksandras Pocius, III-ioji – Mikalojus Pocius. 

Visi turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir piniginiais prizais. Turnyro piniginių prizų fondas – 600 Eur.

Kviečiame išbandyti savo jėgas ateinančiuose šachmatų turnyruose. Šventinį turnyrą Rietavo šachmatų klubas „Karaliaus gambitas“ planuoja šių metų gruodžio 16 d.