Rietave vyko kalėdinis šachmatų turnyras

Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.

287057

Vyko Rietavo šachmatų klubo „Karaliaus gambitas“ kalėdinis šachmatų turnyras, į kurį susirinko 44 dalyviai iš daugiau nei 10 miestų ir miestelių – Marijampolės, Šiaulių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Kretingos, Telšių, Kauno, Vilniaus.

Turnyro nugalėtojais tapo: 1 vieta atiteko Rimvydui Sumskiui (Marijampolė), 2 vieta – Tomui Povilaičiui (Šiauliai), 3 vieta – Dariui Babrauskui (Klaipėda), 4 vieta – Henrikui Asauskui (Rietavas), 5 vieta – Vaidotui Žilinskui (Šiauliai).

Taip pat apdovanotos ir geriausiai pasirodžiusios moterys šachmatininkės: 1 vietą užėmė Gražina Šetikienė (Šiauliai), 2 vietą – Agota Kontrimaitė (Plungė), 3 vietą – Auksė Zonytė (Gargždai). Prizai atiteko ir jaunimui iki 15 metų amžiaus: 1 vietą iškovojo Daniel Ser, 2 vietą – Julius Mikolavičius (Šiauliai), 3 vietą – Šarūnas Juknys (Gargždai).

Geriausiai pasirodę Rietavo šachmatininkai: 1 vieta – Mikalojus Pocius, 2 vieta – Aleksandras Pocius, 3 vieta – Mantas Sidunovas. Visi turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir piniginiais prizais. Sveikiname nugalėtojus!