Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.

269403

Birželio 4 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto aikštyne sportiškai atidarytas vasaros sezonas. Šventės atidaryme sportininkams sėkmės linkėjo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Šventėje pasirodė „Riva“ šokėjos, o mažieji šventės dalyviai visą dieną aktyviai leido laisvalaikį ant batutų, kuriuos dovanojo Rietavo savivaldybės administracija.

Mažiausieji šventės dalyviai šešiose amžiaus grupėse galėjo išbandyti savo jėgas bėgimo varžybose. Amžiaus grupėje iki 6 metų greičiausiai 250 m trasą įveikė Gintė Vilimaitė ir Adas Vaičekauskas. 7–8 m. amžiaus grupėje greičiausi buvo Meda Vaičekauskaitė ir Vakaris Ulozas, 9–10 m. amžiaus grupėje – Rugilė Greivytė ir Salvijus Sabeckas, 11–12 m. amžiaus grupėje (bėgo 500 m) – Smiltė Bušniauskaitė ir Lukas Smilgevičius, 15–18 m. grupėje – Giedrius Čiuželis.

Įdomios ir įnirtingos kovos vyko komandiniame 2x2 stalo teniso turnyre, kuriame susirungė 7 poros. 3 vietą iškovojo broliai Edgaras ir Emilis Knyzeriai (Judrėnai), 2 vietą – Algis Brazauskas ir Giedrius Kačinauskas (Laukuva), čempionais tapo rietaviškių Andriaus Černeckio ir Rolando Judeikio duetas.

Futbolo aikštelėje susirungė 4 komandos. Komanda „Autsaideriai“ atvyko su tikslu nugalėti, o nepasisekus to padaryti ir iškovojus 3 vietą, komanda parodė draugišką gestą perleisdama trečios vietos apdovanojimą komandai „Babrungas“ (Norbertas Zienka, Sajus Brukštus, Gytis Vilimas, Mantvydas Štulpinas, Lukas Smilgevičius, Mindaugas Smilgevičius), kurios branduolį sudarė jauni žaidėjai. 2 vietą iškovojo komanda „Driblingas“ (Aistė Jasaitė, Deividas Dičpetris, Eivinas Razmas, Pranas Daračius, Vytas Radzevičius). Futbolo turnyro čempionais tapo komanda „Pavandenė“ (Ovidijus Žala, Klaidas Riepšas, Gytis Juknevičius, Dilanas Vaitkus, Edgaras Stalmokas, Hubertas Puzeris).

Net 100 dalyvių savo taiklumą išbandė smiginio rungtyje. Tarp moterų 3 vietą iškovojo Kristina Rumbutienė, 2 vietą – Irena Čiuželienė, 1 vietą – Neringa Zaveckaitė. Vyrų grupėje 3 vietą iškovojo Jonas Indzelis, 2 vietą – Viktoras Krajinas, 1 vietą – Dainius Pipiras.

Paplūdimio tinklinio aikštelėje dėl čempionų vardo kovėsi 10 vyrų ir 5 moterų komandos. Po atkaklių kovų 3 vieta džiaugėsi Viktorija Pakalniškytė ir Greta Andriejauskaitė, tarp vyrų Dainius Pipiras ir Valdas Gečas. 2 vieta atiteko Dianai Dirmontienei ir Kristinai Rumbutienei, tarp vyrų Tomui Šniaukai ir Justui Borisovui. Čempionais tapo Gretos Laurinavičiūtės ir Evitos Jenkutės duetas, tarp vyrų – Sergėjaus Smyslovo ir Artiomo Jermakovo duetas.

Krepšinio 3x3 aikštelėje dvejose amžiaus grupėse varžėsi 12 komandų. 14–16 metų amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo komanda „Narūp“ (Nedas Banys, Gabrielius Norvaišas, Erikas Sabaliauskas, Neilas Genys), 2 vietą – komanda „Snikeriai“ (Matas Smilgevičius, Dovydas Jurkus, Giedrius Čiuželis). Čempionais tapo komanda „Kylam“ (Mert Stonkus, Julius Bračkus, Gytis Vaičekauskas). Amžiaus grupėje 17 m. ir vyresni 3 vietą iškovojo komanda „Prieš vėją“ (Audrius Varpiotas, Osvaldas Mickevičius, Jonas Domarkas, Stasys, Pakalniškis), 2 vietą komanda „Lardžas“ (Mindaugas Šimkus, Martynas Andrijauskas, Alvydas Gudas, Lukas Grabauskas). Čempionais tapo komanda „Ronner“ (Paulius Andrijauskas, Vitalijus Gricius, Vincas Pakalniškis, Edvinas Kurlinkus).

Komandinės 3x3 petankės rungtyje savo jėgas išbandė 6 komandos. 3 vietą pelnė komanda „Nesvarbu“ (Diana Dirmontienė, Kristina Rumbutienė, Jūratė Pakalniškienė), 2 vietą iškovojo komanda „Dinamit“ (Valdonė Šniaukienė, Laima Piešinienė, Titas Cesnauskas). Petankės turnyro čempionais tapo komanda „4F“ (Mindaugas Lukošius, Romas Mikalauskas, Antanas Genčas).

Šachmatų turnyre susirungė 10 žaidėjų. Tarp moterų 1 vietą iškovojo Irena Čiuželienė. Tarp vyrų 3 vietą pelnė Mikalojus Pocius, 2 vietą – Jonas Indzelis, čempionu tapo Lukas Jonkus. Šaškių turnyre varžėsi 9 dalyviai. 3 vietas iškovojo Rugilė Greivytė ir Romualdas Kubilius, 2 vietas – Ernesta Gedvilaitė ir Juozas Dragevičius. Čempionais tapo Irena Čiuželienė ir Jonas Indzelis.

Rankų lenkimo rungtyje kaire ir dešine rankomis susirungė 11 vyrų ir 5 moterys. Tarp moterų tiek kaire, tiek dešine rankomis 3 vietą iškovojo Jurgita Smilgevičienė, 2 vietą – Diana Dirmontienė, 1 vietą – Monika Judeikytė. Vyrų grupėje dešine ranka 3 vietą iškovojo Edvinas Gumuliauskas, 2 vietą – Gražvydas Norvaišas, 1 vietą – Giedrius Jokubauskas. Kaire ranka 3 vietą iškovojo Vytautas Lygnugaris, 2 vietą – Edvinas Gumuliauskas, 1 vietą – Giedrius Jokubauskas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.