Rietave apdovanoti savanoriai

Savanoriai-(8)-27456
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Rietavo savivaldybės kultūros centro mažojoje salėje vyko renginys, kuriame dalyvavo šiais metais atlikę savanorystę jaunimo savanoriškoje tarnyboje savanoriai, šiuo metu savanoriaujantys Rietave tarptautiniai savanoriai, organizacijų atstovai ir visi besidomintys savanoryste.

Nevyriausybinės organizacijos „Progresas“ prezidentas Egidijus Gricius visiems susirinkusiems pristatė savanorystę ir jos galimybes, apie savo patirtis, patirtus iššūkius savanoriaujant Rietave papasakojo dvi tarptautinės savanorės – Nino Gligvashvili (Sakartvelas) ir Larisa Khamoyan (Armėnija). 

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis džiaugėsi tokiu savanorystės dienos paminėjimu. „Savanorystę mes ugdomės nuo mažų dienų. Šiandien smagu matyti susirinkusius savanorius, tad dėkoju už tai, kad esate ir už tai, kad skleidžiate šitą geranorišką veiklą pas mus“, – sakė Savivaldybės meras. 

Savivaldybės mero padėkos „Už reikšmingą indėlį į Rietavo savivaldybės bendruomenės veiklą 2023 metais, nuoširdžią savanorystę, geranoriškas iniciatyvas, atsakingą požiūrį, išreikštą pilietiškumą, solidarumo jausmą, tarpusavio supratimą ir toleranciją“ įteiktos Rietavo atviro jaunimo centro tarptautinėms savanorėms – Natiai Chakhmakhashvili (Sakartvelas), Zeynep Şule Başçı (Turkija), VšĮ Kalbų ir kultūrų lizdelio tarptautinėms savanorėms – Nino Gligvashvili (Sakartvelas), Larisai Khamoyan (Armėnija) bei dviem Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorėms rietaviškėms, kurios savanoriavo Rietavo lopšelyje-darželyje – Viltei Stonytei ir Irminai Marčinauskytei. Egidijus Gricius taip pat dar įteikė savanorystės statulėles savanorius priimančioms organizacijoms (2023 m.) – Rietavo atviram jaunimo centrui, Rietavo lopšeliui-darželiui ir VšĮ Kalbų ir kultūrų lizdeliui. 

Renginio metu ne tik kalbėta apie savanorystę, bet ir ragaujant pačių pasigamintų takų (tradicinis meksikietiškas patiekalas, gaminamas iš tortilijos su mėsos ar kt. įdaru) bandyta atrasti savanorystės ir šio patiekalo sąsają.