Sportas2018 m. Liepos 5 d. 10:49

Renginių gausoje rado laiko ir sportuoti

Šakiai

Štangos spaudimo varžybose skirtingose amžiaus grupėse laimėję sportininkai buvo apdovanoti prizais. Organizatorių nuotr.

Gintarė MartinaitienėŠaltinis: Etaplius.lt

44245

Tarp gausybės pasaulio zanavykų susibūrimo šventės renginių vyko ir sportinių varžybų. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras organizavo futbolo bei štangos spaudimo varžybas, visi norintys galėjo pažaisti lauko tenisą ir paplaukioti irklentėmis Šakių ežere.

Futbolo varžybose geriausiai sekėsi komandai „Sparta“, kuri ir laimėjo pirmąją vietą. Antrą vietą užėmė „Audra“, treti buvo „Eržvilko“ komandos sportininkai.

Štangos spaudimo varžybose nugalėtojai buvo nustatomi pagal Wilks koeficientą rungęsi skirtingose amžiaus grupėse. Tarp moterų geriausiai pasirodė ir pirmą vietą užėmė Simona Bakšytė (55 kg), antra buvo Lidija Kaleinikovaitė (60 kg), trečią vietą iškovojo Giedrė Vidžiūnienė (52,5 kg). Jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Martynas Dumbliauskas (125 kg), antrą – Paulius Ignatavičius (85 kg), trečią – Edvinas Bergeris (75 kg). Jaunimo grupėje nepralenkiamas buvo Mantvydas Morozas (135 kg), antras – Mantas Sutkus (120 kg), trečias – Antanas Liepuonius (100 kg). Vyrų 83 kg grupėje pirmą vietą iškovojo Albertas Motiečius (160 kg), antras liko Dovydas Milius (90 kg). Vyrų +83 kg grupė apdovanota gausiausiai. Pirmą vietą čia užėmė Mindaugas Sutkaitis (172,5 kg), antrą – Mantas Jonaitis (155 kg), trečią – Lukas Vilčinskas (132,5 kg), ketvirtą – Andrius Šuopys (132,5 kg), penktą – Laurynas Stankaitis (117,5 kg).