Reklama lauko ekrane – moderniausias LED ekranas Kauno mieste

Reklama lauko ekrane – moderniausias LED ekranas Kauno mieste
Kaunas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiais informacinių technologijų laikais yra sudėtinga sukurti efektyvią marketingo kampaniją. Reklama vartotojui transliuojama kasdien, įvairiausiose platformose: socialiniuose tinkluose, laikraščiuose, žurnaluose, televizijoje ir pan. Tačiau, ar tikrai visas šis informacijos srautas yra matomas ir pastebimas? Galbūt vartotojai tokias žinutes linkę ignoruoti? Reklamos specialistai pripažįsta, kad vienas efektyviausių būdų, skleisti produktų ar paslaugų reklamas, išlieka lauko ekranai. Kodėl būtent ši marketingo priemonė leidžia pasiekti didesnį srautą potencialių vartotojų?

LED ekranai – efektyvus būdas būti pastebėtiems

LED ekranai, anot marketingo profesionalų, neapleidžia savo pozicijų kaip viena efektyviausių reklamos formų. Didelio formato, modernūs ekranai yra įrenginėjami judriausiose miestų gatvių sankryžose, automagistralėse bei kitose didelius judėjimo srautus generuojančiose vietose. Įmonė „OWEXX“ savo klientams gali pasiūlyti itin platų lauko ekranų, stendų ir LED ekranų pasirinkimą visoje Lietuvoje bei kaimyninėje Latvijoje. Būtent dėl tokios plačios pasiūlos naudą atrasti gali tiek smulkusis verslas, kuris orientuotas į nedidelę vietinę miesto ar miestelio auditoriją, tiek tie asmenys, kurie nori užsiimti plataus masto marketingo kampanija bei pasiekti potencialius vartotojus šalies ar didesniu mastu.

Atlikti rinkos tyrimai rodo, kad gyventojai reklamuojamą produktą ar paslaugas, apie kuriuos sužino žiūrėdami reklamos vaizdo klipus per LED ekranus, net 48 procentais dažniau vertina kaip patikimesnius nei matytus kitose kanaluose. Galimybė transliuoti vaizdo klipus moderniuose ekranuose verslo įmonėms ne tik 29,5 procentais padidina pardavimus, bet ir leidžia pasiekti solidaus bei sėkmingo verslo įvaizdį. Marketingo kampanija, apimanti reklamos transliacijas LED lauko ekranuose, padeda išsiskirti konkurencinėje aplinkoje ir būti pastebėtiems itin plačios auditorijos.

Naujos reklamos galimybės Kaune

Įmonė „OWEXX“ pristato naujieną – bus statomas dar vienas LED ekranas Kaune. Tai Veiverių gatvės ir H. ir O. Minkovskių gatvių sankryžoje veiksianti moderniausia reklamos transliavimo vieta Kauno mieste. Šis ekranas galės pasigirti itin gera kokybe, raiška bei geru matomumu. Ekrano rezoliucija – didžiausia iš visų Kaune esančių ekranų, ji sieks net 961x577pikselių, o ekrano dydis sieks net 25 kvadratinius metrus. Būtent todėl jis bus gerai matomas tiek iš arti, tiek iš toli.

Tai puiki erdvė tiems, kurie nori būti pastebėti: šio LED ekrano vieta yra pakeliui į netoliese esančius didžiuosius prekybos centrus, minias renkančią „Žalgirio Areną“. Pro ekraną pravažiuos ir itin judrus automobilių srautas nuo magistralinio kelio A5 bei Aleksoto, Linksmadvario, Panemunės, Kazliškių ir kitų Kauno rajonų.

Bene svarbiausia yra tai, kad šis išskirtinis, Kauno miesto širdyje, esantis LED ekranas pritrauks gausų vartotojų kiekį. Apskaičiuota, kad šią vietą išvys apie 384 tūkstančiai potencialių vartotojų per savaitę. Planuojama, kad naujasis LED ekranas Kauno centre transliuoti pradės nuo 2023 metų sausio mėnesio.

DAUGIAU INFORMACIJOS:

LED lauko ekranų tinklas Lietuvoje – „2go“

https://www.2go.lt/

LED lauko ekranai Kaune

https://www.2go.lt/ekranai/kaunas

LED lauko ekranas Kaune „Centras / Senamiestis“

https://www.2go.lt/ekranai/kaunas/ekranas-centras-senamiestis.html

Lauko ekranai

https://www.2go.lt/ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

https://www.2go.lt/kainos

Reklaminių klipų kūrimas

https://www.2go.lt/reklaminiu-klipu-kurimas

Reklama