Reguliarusis sezonas užbaigtas pralaimėjimu, paaiškėjo galimi varžovai

Marijampolė

D. Lukštos nuotr.

293824

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-9) „7bet-NKL“ reguliariojo sezono paskutiniąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo Vilkaviškio „Perlui“ (18-20) 59:78 (14:19, 13:20, 18:19, 14:20).

Ši dvikova turnyrinės lentelės prasme neturėjo reikšmės nė vienai komandai – marijampoliečiai į atkrintamąsias žengė iš trečios vietos, o Vilkaviškio ekipa – iš šeštosios.

Ketvirtfinalyje, iki 3 pergalių, „Sūduva-Mantinga“ susitiks su „Perlo“ ir Kauno r. „Atleto“ aštuntfinalio poros laimėtoja.

Vilkaviškyje geriausias sezono rungtynes sužaidusio Giedriaus Bergaudo sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit. 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 efektyvumo balai.

Taip pat pirmuosius taškus į savo sąskaitą įsirašė Antanas Udras, kuris šį kartą aikštėje jau praleido kiek daugiau nei 7 minutes.

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 19 (5/6 trit.), Kevinas Andersonas 15 (5/9 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Ignas Labutis 14 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Rokas Stankevičius (2/4 trit.) ir Edvinas Daunys (10 atk. kam.) po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Giedrius Bergaudas 15 (2/3 trit., 10 atk. kam., 25 naud.), Dominykas Domarkas 12 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 7.