Rasta daugiau nei 100 litrų naminės degtinės

Rasta daugiau nei 100 litrų naminės degtinės
Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus AVPK inf.

Širvintų rajono gyventojas, anksčiau baustas už naminės degtinės gamybą, ir toliau neišsižada savo „versliuko“ – kratos metu rasta ir paimta daugiau nei 100 litrų naminės degtinės.

Rugsėjo 14 d. Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai kratos rajono gyventojo gyvenamosiose ir ūkinėse patalpose metu rado ir paėmė daugiau nei 100 litrų skaidraus skysčio, išpilstyto į įvairios talpos plastikinę tarą, ir turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, išpilstytos į įvairios talpos plastikinę tarą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.), įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Širvintų policija prašo gyventojų nebūti abejingais ir apie žinomus panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas ar teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112 arba www.ePolicija.lt