Raseinių „Žemaičio“ aikštėje paminėta svarbi sukaktis – 20 metų Lietuvos narystei NATO

0001_img_5743_1711717514
Raseiniai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Raseinių rajono savivaldybė

Raseinių miesto „Žemaičio“ aikštėje paminėta dar viena svarbi sukaktis – 20 metų Lietuvos narystei NATO. Minėjime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Mingaudas Tamaliūnas, mero patarėjai Algirdas Gricius, Violeta Aukštakienė, Živilė Keblaitė-Ačienė, Indrė Levickytė, Tarybos nariai, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, administracijos darbuotojai.

Skambant Lietuvos himnui, Lietuvos vėliavą kėlė Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės 207 kuopos nariai. NATO vėliavą, skambant šios organizacijos himnui, kėlė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės savanoriai, kurie antrąją NATO vėliavą kels Lietuvos partizanų memoriale Kryžkalnyje.
 
„Jau 20 metų, kai Lietuva yra gerokai saugesnė nei buvo, nes tąkart pasirinkome ir priėmėme teisingą sprendimą. Tai leidžia šiandien mums turėti stiprius partnerius, kurie reikalui esant mus gintų ir mes atsakytume tuo pačiu – juos gintume. Paskutiniai įvykiai rodo, jog ši organizacija tik stiprėja, nes į aljansą prisijungė Švedija ir Suomija. Todėl labai džiaugiuosi, kad Lietuva yra šiame garbingame ir svarbiame aljanse, o mes turime, kaip niekada didelę garantiją dėl savo saugumo. Todėl turime puikią progą švęsti, tą ir kviečiu daryti drauge“, – susirinkusius ceremonijos dalyvius sveikino meras A. Nekrošius.