Rajono vadovų inicijuota spaudos konferencija: aptartos aktualiausios problemos ir jų sprendimo būdai

393267878_633148055671317_7652118521839779686_n
Šakiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Spalio 16 dieną vyko rajono vadovų inicijuota spaudos konferencija, kurioje dalyvavo rajono meras Raimondas Januševičius, administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, vicemerai Darius Jakavičius ir Egidijus Peleckis bei laikraščio „Draugas“ atstovai.

Kaip teigė patys rajono vadovai, nors pusė metų prabėgo nejučia, tačiau per šiuos šešis mėnesius nemažai sužinota ir nuveikta. 

Meras papasakojo, kiek ministerijų per šį pusmetį jau aplankė ir kokius klausimus kėlė ministrams. 

Aplankius visas Šakių rajono savivaldybės seniūnijas surinkta informacija, kokios problemos yra aktualiausios gyventojams ir jos pradėtos prioriteto tvarka spręsti. Dalį jau išspręstų problemų savivaldybės meras aptarė spaudos konferencijos metu. 

• Pasitelkus anketą ir kitus poreikio nustatymo būdus išsiaiškinta, jog didžiausias poreikis yra autobusų maršrutų iš Šakių autobusų stoties apie 18 – 19 valandą. 

• Pradėta spręsti jau įsisenėjusi Gelgaudiškio dvaro parko miško problema, įvykdyta didžioji dalis sanitarinio miško kirtimo. 

• Atnaujinta krepšinio aikštelės, esančios Griškabūdžio gimnazijos teritorijoje, danga, atnaujintos krepšinio aikštelės J. Lingio parke linijos, pradėti darbai keičiant neseniai įrengtos, bet dėl netinkamos dangos šiuo metu uždarytos vaikų žaidimo aikštelės Šakių J. Lingio parke dangą. 

• Atsižvelgiant į gyventojų poreikį įrengtas pliažas, su persirengimo kabina bei tualetu, prie Šakių ežero.

• Pakeisti prioritetai renovuojant Meno mokyklos pastatą (V. Kudirkos g. 64), kuriame šiuo metu įsikūręs ir socialinių paslaugų centras bei sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šakių Viltis“. Pažvelgta ūkiškiau ir prioritetas suteiktas pastato stogo apšiltinimui, o ne salės renovacijai. Šiuo metu stogas jau apšiltintas, baigiama renovuoti ir salė. 

• Patvirtinta pedagogų kelionių į darbą kompensavimo tvarka. 

• Įrengta prieplauka Sudarge, sudarant galimybę turistams pasiekti Sudargo piliakalnius ir vandens keliu. 

Vicemeras pasidžiaugė pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi su VDU Žemės ūkio akademija, aktyvia jaunimo politika ir nuo lapkričio mėnesio duris atversiančia atviro jaunimo erdve Lukšiuose, padidinta vaiko gimimo išmoka, planuojamu „Maisto banko“ atiduotuvės atsiradimu Šakiuose. 

Visų vadovų vardu pasidžiaugta naujojo ligoninės vadovo požiūriu ne tik išlaikyti šiuo metu teikiamas paslaugas, bet jas sustiprinti, pritraukiant naujų specialistų. 

Viešai padėkota visiems administracijos darbuotojams – už jų kompetentingą darbą ir kartu pasiektus rezultatus.