Radviliškyje suplazdėjo Lietuvos ir NATO vėliavos

0001_kulturos-2024-03-29-2-01_1711716908-e490edacaa6827e200e6c841420826ea
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybė

Kovo 29 d. Radviliškio Aušros aikštėje iškilmingai buvo iškeltos Lietuvos ir NATO vėliavos. Miesto širdyje susirinkę radviliškiečiai ir svečiai minėjo mūsų šalies saugumui reikšmingą sukaktį – Lietuva jau 20 metų yra stipriausios pasaulyje gynybinės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) narė.

Minėjime dalyvavo Seimo narys A. Čepononis, Savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Ginkluotės depo viršininkas majoras Tomas Lažaunykas, Lietuvos šaulių sąjungos generolo Povilo Plechavičiaus 6-osios rinktinės Radviliškio 601-oji kuopa, miesto gyventojai ir svečiai. 

Minint šią svarbią sukaktį, Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis pasidžiaugė, kad šiandien Lietuva yra stipri, nepriklausoma, kasdien auganti demokratiška valstybė. Meras sakė, kad buvimas su stipriausia gynybine organizacija suteikia saugumo ir įpareigoja mus visus būti vieningus, saugoti ir puoselėti demokratiškąsias vertybes, o prireikus – būti pasiruošusiems apginti savo šalį. 

Po mero kalbos Lietuvos šaulių sąjungos gen. Povilo Plechavičiaus 6-osios rinktinės Radviliškio 601-osios kuopos šauliai, skambant Lietuvos Respublikos ir NATO himnams, iškėlė vėliavas. 

Šiandien Lietuvos ir NATO vėliavos buvo iškeltos ne tik Radviliškyje – vienu metu šios vėliavos suplazdėjo visos Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse. Taip mūsų šalis dar kartą parodė vienybę, paskleidė pasauliui žinią, kad Lietuva kartu su sąjungininkais yra stipri valstybė, o NATO – tai mes.