Radviliškio rajono ugniagesiams – naujas automobilis

0001_naujienos-2023-10-06-04-3_1696590793
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybės inf.

Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai-gelbėtojai jau kitą savaitę į gaisrus ir nelaimes skubės nauju moderniausia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įranga aprūpintu automobiliu „Scania“. Spalio 6 dieną naujoji mašina pristatyta Radviliškio rajono savivaldybės vadovams: merui Kazimierui Račkauskiui, vicemerei Jurgitai Sidarienei ir Savivaldybės administracijos direktorei Eglei Ivanauskytei.

Naująją autocisterną rajono vadovams aprodė Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis, jo pavaduotojas Gražvidas Butkus ir Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Linas Tautkevičius. Jie papasakojo apie mašinos privalumus, kurie pasitarnaus gelbėjant Radviliškio rajono žmonių gyvybes.

Pasak Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko L. Tautkevičiaus, naujoji autocisterna „Scania“ į gaisrus galės vežtis 6 tonas vandens. Joje sumontuotas labai galingas vandens siurblys, kuris per minutę gali išpumpuoti iki 4 tūkstančių litrų vandens. Radviliškio ugniagesių vadovas pasidžiaugė, kad naujojoje transporto priemonėje visi šeši ratai yra varantieji, todėl ji lengvai galės pasiekti ir sunkiau privažiuojamas vietas.

Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis rajono vadovus supažindino su atnaujintomis Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpomis bei visu pastatu. Jis dėkojo, kad rajono valdžia prie patalpų atnaujinimo prisidėjo 100 tūkstančių eurų, o iš viso pastato rekonstrukcija kainavo apie 470 tūkstančių eurų.

Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatą reikėjo būtinai praplėsti, nes į senuosius garažus nebūtų tilpusios naujos gaisrų gesinimo mašinos, tuo pačiu pagerėjo darbo sąlygos ir ugniagesiams-gelbėtojams, įrengti šviesūs ir jaukūs kabinetai bei poilsio ir pagalbinės patalpos.

Vadovai susitarė, kad ir ateityje bendradarbiaus, nes Radviliškio rajono žmonių saugumas yra pats svarbiausias prioritetas.