Radviliškio rajone vyks solidarumo ir vienybės akcija „Laisvė šviečia: RADAROM“

20220330ZGED72
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybės inf.

Šiemet minimos dešimtos karo Ukrainoje metinės. Kaip prieš dvejus metus, prasidėjus žiauriai karo fazei, taip ir dabar, agresyvios karo fazės metinių dieną, vasario 24 d., Vilniuje ir visų Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse rengiama solidarumo ir vienybės akcija „Laisvė šviečia: RADAROM“. Prie šios akcijos jungiasi ir Radviliškio rajonas.

Solidarumo ir vienybės akcija „Laisvė šviečia: RADAROM“ vyks vasario 24 d. (šeštadienį):

  • 18.30 val. Radviliškio miesto Aušros aikštėje;
  • 18.30 val. Šeduvos miesto Laisvės aikštėje;
  • 18.30 val. prie Baisogalos kultūros centro;
  • 19.00 val. visuotinė tylos minutė.

Renginių metu skambės dainos apie tėvynę ir laisvę, liepsnos vienybės laužai, visuotine tylos minute pagerbsime žuvusiuosius Ukrainos ir visų mūsų laisvės gynėjus. Ši solidarumo ir vienybės akcija neatsiejama akcijos RADAROM dalis, žmonės kviečiami aukoti numeriu 1485 – auka 5 Eur. Šiemet suaukotos lėšos skiriamos saugaus kario rinkiniams įsigyti. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie laisvės gynėjų gyvybių išsaugojimo.

Būkime vieningi ir palaikykime Ukrainos laisvės ir nepriklausomybės siekį. Mūsų tauta tikrai dar prisimena, koks svarbus yra kitų šalių palaikymas ir pripažinimas siekiant savo šalies laisvės. 

Tad vasario 24 d. (šeštadienį), 18.30 val., nešini Lietuvos ir Ukrainos vėliavomis, susitikime Radviliškyje, Šeduvoje ir Baisogaloje. Vienybės laužų liepsnomis ir žibintuvėlių šviesa nušvieskime Lietuvos dangų, pasiųsdami pasauliui žinią ir viltį, kad šviesa nugalės tamsą.