Radviliškio imtynininkai Rygoje iškovojo pergalių

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.

282939

Lapkričio 4 dieną Rygoje vyko tarptautinis imtynių turnyras K. Kundzins atminimui. Į varžybas atvyko komandos iš Estijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Dėl apdovanojimų kovėsi apie 600 graikų-romėnų imtynių, moterų imtynių ir laisvųjų imtynių sportininkų.

Varžybose dalyvavo ir Radviliškio imtynininkai, kurie iškovojo gražių pergalių.

Geriausiai sekėsi Vakariui Šimoliūnui, kuris svorio kategorijoje iki 71 kg nugalėjo Latvijos atstovus A. Biriukovsą ir E. Grislį, o finale įveikė A. Šarūną ir iškovojo 1 vietą.

Ąžuolas Škėma svorio kategorijoje iki 38 kg nugalėjo keturis varžovus ir tapo šios svorio kategorijos nugalėtoju.

Greta Tverskytė svorio kategorijoje 65+ kg kovėsi su keturiomis latvėmis. Tris varžoves Greta nugalėjo, o vienai nusileido. G. Tverskytė iškovojo antrąją vietą.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 71 kg nugalėjo sportininkus iš Ukrainos, Latvijos, Suomijos, o finale nusileido V. Šimoliūnui. Aidui atiteko antroji vieta.