Radviliškiečiai sužibėjo imtynių čempionate

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT

290410

Sausio 27 d. Šiauliuose vyko 2024 m. Lietuvos U20 (jaunimo) imtynių čempionatas, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi pajėgiausi šalies imtynininkai ir imtynininkės. Radviliškio imtynininkai dalyvavo ir iškovojo visų spalvų medalius.

Geriausiai Iš radviliškiečių imtynininkų sekėsi Gretai Tverskytei, kuri svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo visas tris varžoves ir tapo Lietuvos U20 čempione.

Antrą vietą iškovojo Vakaris Šimoliūnas svorio kategorijoje iki 70 kg. Įveikęs du varžovus jis pateko į finalą, kuriame teko kovoti su vilniečiu A. Cvetkovu. Permainingoje kovoje Vakariui teko pripažinti varžovo pranašumą.

Dainius Jonaitis svorio kategorijoje iki 65 kg iškovojo trečią vietą. Po sunkios kelio traumos neseniai ant kilimo sugrįžęs Dainius nusileido vilniečiui A. Kniševsij. Kitose kovose jis nugalėjo savo varžovus ir jam atiteko trečioji vieta.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo trečią vietą. Pirmą kartą šioje amžiaus grupėje jėgas išmėginęs Aidas, nusileido tik sportininkui iš Vilkaviškio D. Ližaičiui. Kitus savo du varžovus įveikė ir jam atiteko trečioji vieta.