Sportas2017 m. Rugpjūčio 3 d. 20:02

R. Meilutytė pasaulio taurės varžybose Maskvoje dar kartą pagerino Lietuvos rekordą

Lietuva

11170

Maskvoje (Rusija) vykstančio pasaulio plaukimo taurės pirmojo etapo moterų 200 m plaukimo krūtine finale ketvirtadienį Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė dar kartą pagerino Lietuvos rekordą ir užėmė penktąją vietą.

20-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 22,21 sek. ir net 2,64 sek. pagerino atrankos varžybose pasiektą Lietuvos rekordą.

Varžybų nugalėtoja tapo danė Rikė Pedersen (Rikke Pedersen, 2.19,84). Antrąją vietą užėmė rusė Marija Temnikova (2.20,14), trečiąją - jamaikietė Alja Atkinson (Alia Atkinson, 2.20,63).

Finale varžėsi aštuonios plaukikės.

Trečiadienį vykusiose 50 m plaukimo krūtine varžybose R. Meilutytė iškovojo sidabro medalį.

2017 metų pasaulio taurės varžybas sudaro aštuoni etapai. Antrasis vyks rugpjūčio 6-7 dienomis Berlyne (Vokietija).

Į Vokietiją keliaus gausi Lietuvos plaukikų delegacija. Prie R. Meilutytės prisijungs ir pasaulio čempionate Budapešte (Vengrija) plaukę Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius bei Gytis Stankevičius.

Taip pat šiame etape kovos Povilas Strazdas, Viktė Labanauskaitė, Meda Kulbačiauskaitė, Arijus Pavlidi, Erikas Kapočius, Mantas Kaveckas, Dominyka Rapšytė, Alanas Tautkus, Neringa Černiauskaitė ir Ieva Jacevičiūtė.