R. Karbauskis apie A. Kandroto-Celofano kuriamą partiją: tai yra užribis Lietuvos politikoje

Šiaulių rajono
Lietuva
Gytis Pankūnas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad aktyvaus įvairių protestų dalyvio Antano Kandroto, pravarde Celofanas, kuris neseniai pranešė įkūręs partiją, nelaiko politiku. Su juo „valstiečių“ lyderis tikina nematantis reikalo bendrauti.

„Šituo atveju net komentuoti nenorėčiau, (...) aš nelaikau šito žmogaus politiku. Tai yra tam tikras užribis, apie kurį aš net nenorėčiau nacionaliniame lygyje diskutuoti“, – penktadienį „Žinių radijui“ kalbėjo R. Karbauskis, paklaustas, ar „valstiečiai“ eitų į koaliciją su A. Kandroto-Celofano įkurta partija.

LVŽS lyderis teigė apskritai nematantis reikalo bendrauti su A. Kandrotu-Celofanu.

„Tai yra žmogus, kuris dėmesio siekia kažkokiais keistais būdais. Yra žmonių, kurie jį remia, bet aš tiesiog nematau net reikalo bendrauti su tokiu žmogumi, nes tai yra užribis Lietuvos politikoje“, – tvirtino R. Karbauskis.

ELTA primena, kad praėjusią savaitę viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie tai, kad nuolatinis įvairių protesto akcijų dalyvis, anksčiau teistas, šiuo metu riaušių prie Seimo bylos kaltinamasis A. Kandrotas-Celofanas su bendraminčiais įkūrė politinę partiją „Mes Lietuva“.

Teisingumo ministerijos atstovai kol kas teigia negavę minėtos partijos steigimo dokumentų.