Putino bombos sužalojo ir apkurtino šunį, tačiau priglausti jį nusprendė italų tenoras A. Bočelis

Putino bombos sužalojo ir apkurtino šunį, tačiau priglausti jį nusprendė italų tenoras A. Bočelis
Pasaulis
„Youtube“ stop kadras.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  dailystar.co.uk

Pasaulyje žinomas italų dainininkas Andrėja Bočelis priglaudė karo pabėgėlį Džeką. Kritinės būklės keturkojį Kupjansko mieste rado savanoriai iš Kijevo po to, kai Ukrainos pajėgos atkovojo jį iš okupantų. Miesto bombardavimų metu šuo apkurto, rastas jis buvo sulaužytais kaulais.

Kijevo miesto tarybos deputatas Olesas Maljarevičius papasakojo draugui iš JAV apie Džeką, o draugas pažadėjo surasti šuniui naujus namus.

Mėnesį prieš Ukrainos pajėgoms išvaduojant Kupjanską, aklasis tenoras Andrėja Bočelis socialiniuose tinkluose pasidalijo emocionalia žinute, kuri pranešė apie atlikėjo šeimos šuns Šopeno mirtį.

„Po vienuolikos tylaus džiaugsmo metų tu tingiai palikai šį pasaulį karštą vasaros dieną. Tu buvai ir liksi mūsų dalimi, pasitikimu, šypsena, dėkingumo kupinomis mintimis ir mielais prisiminimais“, – „Instagram“ tinkle rašė A. Bočeli.

A. Bočeli nereikėjo ilgai laukti, kol į jo gyvenimą pabeldė dar vienas ypatingas augintinis – Džekas.

Po to, kai savanoriai šunį rado kritinės būklės, Džekas buvo nugabentas į Kijevą, kur veterinarai penkias dienas bandė jį išgelbėti, traukdami skeveldrinių sviedinių šukes iš nugaros.

Po sėkmingų operacijų savanoriai parūpino Džekui transportavimą į Italiją, kur jis susitiko su naujausiais savininkais – Bočeli šeima.

O. Maljarevičius internete pasidalijo mielais vaizdais, kaip Džekas ir Bočelis susitiko pirmą kartą.

 „Stebuklų nutinka net ir tamsiausiais laikais. Ačiū Bočeli šeimai už didelę širdį ir gerumą. Linkime Džekui laimingo naujo gyvenimo!“ – „Facebook“ įraše, kuriame dokumentuojama neįtikėtina istorija, rašė Kijevo miesto tarybos deputatas.

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad šuo dabar yra sveikas ir laimingas, laiką jis leidžia neįtikėtinu kraštovaizdžiu pasižyminčiame, šiaurės rytų Italijos miestelyje.