Pūstapėdžiuose sutvisko Kalėdinis saulėlydis

413967255_965840371719161_5277314454128282299_n
Vilkaviškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Dar gruodžio mėnesio pradžioje energingai vyko kupolo statybų darbai.

„Saulėlydis kupole“– tai bendruomenės iniciatyva, kuri buvo pateikta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, atrankoje. 

Projekto tikslas – gerinti socialinę gyvenamąją aplinką, viešąją infrastruktūrą, skatinti gyventojų užimtumą, iniciatyvumą, aktyvumą.

Ši iniciatyva tapo lydere Vilkaviškio rajono savivaldybėje, surinkusi daugiausiai iš visų iniciatyvų – 396 gyventojų balsų ir gavo 100 proc. finansavimą iš Savivaldybės biudžeto lėšų. 

Kupolas pasižymintis tobula architektūrine forma, estetiškumu, ergonomiškumu, inovatyvumu jau puikuojasi patrauklioje, Meilės alėjos apsuptyje, kuriame visą šventinį laikotarpį vyksta kalėdinės fotosesijos. 

Sukurta spindinčio kupolo atmosfera stebisi net iš kaimyninių miestų, atvykusios šeimos.  

Gruodžio 18 d. pirmą kartą kupolo duris pravėrė ir patys mažiausieji kaimo gyventojai, kurių laukė patogiai įsitaisęs Kalėdų senelis. 

Į Kalėdų senelio rezidenciją mažieji skubėjo su laiškeliu rankoje, kuris kvepėjo slapčiausiomis vaikiškomis svajonėmis. Gražioje šventėje, vaikus pasitiko ištikimiausias vaikų draugas – šuniukas Amsis ir atvykusi baltoji meška, o suspindusią Meilės alėją praturtino kalėdinės eglutės, kurias jau antrus metus iš eilės sukuria aktyviausi Pustapėdžių kaimo gyventojai. 

Šv. Kalėdos yra graži ir prasminga šventė, bendrystės džiaugsmo diena, atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. 

„Tegul didžiosios metų šventės būna tarsi žiemos pasaka, kurioje kiekvienas lapas yra pilnas šypsenų, kiekvienas skyrius – meilės, o kiekviename knygos puslapyje įamžintas momentas – nekintama laimės, vilties ir ramybės jausmo dalis. Gražių švenčių!“.